راهکارها

ارائه راهکارهای مناسب برای

انتشارات و مجلات

با انتشار کتاب‌ها و مجلات به صورت دیجیتالی بیشترین تأثیر را بر خوانندگان و بازار هدف خود بگذارید. اما انتشار آنلاین محصولات فرهنگی چگونه می‌تواند به موسسه انتشاراتی شما کمک کند تا رشد کرده و بر تحول دیجیتال تسلط پیدا کنید؟ همین‌طور مخاطبان و خوانندگان بیشتری را پوشش داده و گستره توزیع نشریه خود را به حداکثر برسانید؟

با لنوس می توانید در عرض چند دقیقه نسخه‌های دیجیتالی کتاب‌ها و مجلات را در کنار نسخه چاپی آماده و در فضایی فراتر از تصور به اشتراک بگذارید. همچنین از کتاب و نشریات دیجیتالی تعاملی و قابل تورق برای ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان استفاده کنید و بدون نگرانی از هزینه‌های چاپ، آنها را در تعداد صفحات نامحدود آماده و منتشر کنید.

ارائه گزارش به صاحبان آگهی

با توجه به امکانات تجزیه و تحلیل لنوس و همچنین ابزار Google Analytics می توانید نتایج دقیق‌تری را به آگهی دهندگان ارائه نماید و داده‌های بازدیدکنندگان، همچنین آمار ترافیک کشورها، شهرها و دستگاه‌های مورد استفاده کاربران و سایر موارد را مشاهده کنید. همین حالا ساخت نشریات و کتاب‌های دیجیتالی در لنوس را شروع کنید، سپس از تجزیه و تحلیل عملکرد فلیپ بوک‌های خود آگاه شوید.

راهکاری برای فروش بیشتر مجله

با لنوس از لینک‌های سفارشی شده برای ارتباط با خوانندگان و گسترش محدوده توزیع از طریق رسانه های اجتماعی، ایمیل، وب سایت، شبکه های ارتباطی، تبلیغات آنلاین و ... استفاده کرده و همینطور اشتراک بیشتری دریافت کنید.

استراتژی نو برای جذب آگهی

همیشه نشریاتی مورد استقبال خوانندگان قرار می گیرند که محتوای دقیق تر و تخصصی تری به بازار هدف و خوانندگان خود ارائه دهند. لنوس به شما کمک می کند این محتوا را به صورتی حرفه ای، تعاملی، مدرن و کاربردی در سطح وسیع تری به‌صورت آنلاین منتشر کنید. این امکانات تعداد خوانندگان و مخاطبان شما را افزایش می‌دهد و به جذب آگهی‌های بیشتر کمک می کند.

آرشیو و قفسه بندی کتاب‌ها و مجلات

شما می‌توانید آرشیو کامل کتاب‌ها و مجلات خود را به فلیپ بوک‌های دیجیتالی تبدیل کرده و تحت عناوین دلخواه و یا بر اساس موضوع یا زمان انتشار دسته‌بندی کنید. این امکان مانند یک آرشیو دیجیتالی عمل کرده و با ظرفیت نامحدود و قابلیت سازگاری در انواع دستگاه‌ها همیشه در دسترس خوانندگان شما خواهد بود.

انتشار و فروش کتاب الکترونیک

با گسترش استقبال از کتاب‌های الکترونیکی و صوتی، استفاده از امکانات و خدمات نوین که لذت خواندن کتاب و ایجاد تعامل بیشتر بین ناشران و مولفان با خوانندگان را فراهم کند امری ضروری به نظر می‌رسد. لنوس با توجه به امکان تبدیل مستقیم فایل‌های PDF به نسخه‌های دیجیتالی تعاملی قابل تورق و ارائه آنها در صفحه نمایش جذاب، که حس خواندن کتاب‌های کاغذی و متورق را در دستگاه‌های مختلف ایجاد می‌کند، پلتفرمی امن و منحصر به فرد برای دسترسی سریع خوانندگان به کتاب‌ها با همان طراحی نسخه کاغذی در هر دستگاهی به حساب می‌آید. در لنوس خدماتی چون ایجاد کتابخانه اختصاصی، انتشار کتاب صوتی، انتشار با دامین اختصاصی، ارائه آمار و گزارش دقیق بازخوردها و ارائه راهکارهای خلاقانه انتشار آنلاین و تاثیرگذار در دیجیتال مارکتینگ را در راستای فروش بهتر و بیشتر کتاب الکترونیک با رعایت کامل حقوق ناشران و مولفان فراهم شده است.

آشنایی بیشتر با لنوس

به جای ارسال و به اشتراک گذاری PDF نشریات، نسخه دیجیتالی و تعاملی آنها در لنوس ایجاد کرده و منتشر کنید و تعامل بهتری با مخاطبان و خوانندگان خود داشته باشید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری لنوس است.

© 2021 Lenoos Co, All Rights Reserved.