کاتالوگ‌های دیجیتال یا فلیپ بوک (Flipbook) یک روش جدید و خلاق برای ارائه انواع محتوا در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال هستند. این ابزار کاربردی در مقایسه با PDF های سنتی و سایر اسناد دیجیتال، تجربه‌ای جذاب و تعاملی را برای کاربران ایجاد کرده است.

در سال‌های اخیر، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها محبوبیت پیدا کرده‌ و توسط کسب‌وکارها در اندازه‌های مختلف برای طیف وسیعی از مخاطبان، مشتریان، اهداف در راستای بازاریابی و فروش گرفته تا آموزش و خدمات پس از فروش استفاده می‌شوند.

در این مقاله، مزایای مهم استفاده تجاری از کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها برای کسب و کارها و اینکه چرا باید از آنها در استراتژی بازاریابی خود استفاده کرد، بررسی و تحلیل خواهیم کرد.

مزایای مهم استفاده تجاری از کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها

1- افزایش مشارکت

کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) به کاربران یک تجربه تعاملی و جذاب را ارائه داده و به آن‌ها این فرصت را می‌هد که محتوای دیجیتالی (یک محتوای چند رسانه ای شده در بستر pdf) را طوری ورق بزنند که گویی یک کتاب فیزیکی اما همراه با تمام مدیاهای مختلف را در دست دارند. این امر باعث ایجاد حس آشنایی بهتر با برند شده و همچنین باعث می شود کاربران راحت تر با محتوای شما درگیر شوند.

علاوه بر این، عناصر تعاملی فلیپ‌بوک‌ها مانند لینک‌ها، جاسازی‌های ویدیویی و صوتی، انیمیشن‌ها و… که آنها را به یک محتوای دیجیتالی چند رسانه‌ای شده در بستر pdf تبدیل کرده است، می‌توانند محتوا و کاتالوگ‌های دیجیتالی شما را جذاب‌تر و به یاد ماندنی‌تر کرده و تجربه از برند شما را به سطح بالاتری ببرد.

2- مدل اشتراک گذاری و کاملاً قابل دسترس بودن

کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) را می توان در هر دستگاهی با اتصال به اینترنت در دسترس قرار داد مشاهده کنند و حتی و به کاربران این امکان را می دهد که محتوای شما را در حال حرکت ببینند. در کنار این مزیت اگر با توجه به استراتژی بازاریابی و یا جهت حضور در رویدادهای مختلف نیاز به نسخه آفلاین و غیره بر خط آن نیز دارید٬ پلتفرم لنوس امکان استفاده از نسخه آفلاین کاتالوگ‌های دیجیتالی را نیز فراهم کرده است.

با امکان افزایش دسترسی و مناسب بودن برای تمام دستگاه‌ها٬ کاتالوگ‌های دیجیتالی ساخته شده در پلتفرم لنوس می‌توانند به شما این فرصت را بدهند که بدون توجه به موقعیت مکانی یا تنظیمات دستگاه، به مشتریان، بازار هدف جدید و مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. و از همه مهمتر، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) در پلتفرم لنوس برای موبایل بسیار مناسب و سازگار هستند.

پلتفرم لنوس این اطمینان را به شما می دهد که کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) که به یک محتوای چند رسانه ای تبدیل شده‌اند٬ در هر اندازه صفحه موبایل مشتریان و بازار هدفتان به صورت کاملاً بهینه نمایش داده می شوند.

3- فروش بهبود یافته

از کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها می توان برای ارائه انواع محصولات و خدمات استفاده کرده و راهی تعاملی و جذاب برای کاربران فراهم شود تا در مورد آنچه شما به بازار هدفتان ارائه می دهید مطلع شوند. با ارائه کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) همراه با امکانات اختصاصی چند رسانه‌ای با خلق یک تجربه جذاب‌تر و به یاد ماندنی‌تر برای کاربران، باعث بهبود و یا افزایش فروش خود و کسب و کارتان شوید و احتمال خرید آنها از شما را افزایش دهید.

علاوه بر این، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها می‌توانند برای ارائه دموها و آموزش های محصول مورد استفاده قرار گیرند و درک نحوه عملکرد محصولات شما و مزایایی که ارائه می‌دهند را برای کاربران آسان تر و به یاد ماندنی تر می‌کنند.

انتشار کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌های (Flipbooks) خود را با پلتفرم لنوس زنده و متحول کنید!

آیا مایلید که یک کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک مانند این داشته باشید؟

امکانات لنوس
بیش از 30 امکان کاربردی کسب و کار ، بازاریابی و فروش در لنوس

4- افزایش آگاهی از برند

از کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها می توان برای بیان داستان برندتان، ارائه محصولات، خدمات و همچنین برجسته کردن ارزش منحصر به فرد برندتان استفاده نمایید. امکانات اختصاصی پلتفرم لنوس در خصوص برندینگ و شخصی سازی، با ارائه یک تجربه جذاب تر و به یاد ماندنی تر برای مشتریان فعلی، مشتریان احتمالی و بازار هدفتان، باعث ایجاد آگاهی از برند و افزایش وفاداری مشتری می شوند.

علاوه بر این، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها را می‌توان در انواع رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت، دسترسی به شما را افزایش داده و به انتشار پیام برندتان بسیار کمک می‌کند.

5- مقرون به صرفه بودن

کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها جایگزین مقرون به صرفه‌ای برای انواع چاپ مانند بروشورها و کاتالوگ‌ها هستند. آنها را می توان به سرعت و با هزینه بسیار کمتر در پلتفرم لنوس ایجاد نمود. با امکان جایگزینی در ویرایشگر و طراح پلتفرم لنوس به راحتی می توان آنها را به روز کرده و باعث شد انواع محتوا، کاتالوگ‌ها، بروشور و لیست قیمت‌های شما در به روز‌ترین حالت ممکن به مشتریان و بازار هدفتان ارائه شود.

علاوه بر این، فلیپ بوک‌ها را می توان به صورت آنلاین و در بستر وب توزیع و منتشر کرد، که نیاز به هزینه های چاپ و حمل را از بین برده و آنها را به راه حلی پایدارتر و مدرن تر تبدیل می کند.

در نتیجه، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها طیف گسترده‌ای از مزایا و ارزش افزوده را برای سازمان‌ها و کسب و کارها در هر اندازه ای ارائه می دهند. از افزایش تعامل گرفته تا دسترسی بهتر و فروش بیشتر، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) راهی موثر و مقرون به صرفه برای ارائه محتوای دیجیتالی و دستیابی به مخاطبان و بازار هدف شما هستند.

چه به دنبال بهبود فروش باشید، چه به دنبال ایجاد آگاهی از برند هستید، کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌های ساخته شده در پلتفرم لنوس ابزاری کاربردی، مقرون به صرفه و عالی برای افزودن به جعبه ابزار بازاریابی شما و کسب و کارتان هستند.

آیا مایلید که یک کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک مانند این داشته باشید؟

ادیتور طراحی و سفارشی سازی پلتفرم لنوس راه حل بسیار مناسبی است. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که اسناد PDF خود را به کاتالوگ‌های دیجیتالی چند رسانه‌ای و یا فلیپ بوک‌ها (Flipbooks) کاربردی و تعاملی تبدیل کرده و مطمئن شوید مشتریان و مخاطبان شما را مجذوب خود می‌کند.

با www.lenoos.com به راحتی می توانید:

  • در عرض چند دقیقه انواع کاتالوگ، مجله، بروشور و کتاب دیجیتالی با ظاهری حرفه‌ای و مدرن ایجاد کنید.
  • عناصر چندرسانه ای٬ مانند تصاویر، ویدیوها و صدا را برای بهبود محتوا و انتشار خود اضافه کنید.
  • برند، ظاهر و احساس کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌های (Flipbooks) خود را با انواع قالب‌ها و گزینه‌های طراحی سفارشی و اختصاصی کنید.
  • فلیپ بوک خود را در پلتفرم‌های مختلف از جمله وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بدون محدودیت به اشتراک بگذارید.

اگر می‌خواهید انتشار کاتالوگ‌های دیجیتالی و یا فلیپ بوک‌های (Flipbooks) خود را به سطح بالاتری ببرید، همین حالا Lenoos.com را امتحان کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید