هشت مزیت کاتالوگ دیجیتال محصولات آنلاین در تجارت الکترونیک

هشت مزیت کاتالوگ دیجیتال محصولات آنلاین در تجارت الکترونیک

چرا فلیپ بوک‌های دیجیتال در تجارت آنلاین موثرند؟

به تحولی فکر کنید که با داشتن کاتالوگ دیجیتال یا فلیپ بوک محصولات رخ دهد. با یک تجربه خرید قانع کننده برای مشتریان، می‌توانید محصولات خود را به نمایش بگذارید و درآمد خود را افزایش دهید. فلیپ بوک دیجیتال  محصولات چیزی بیش از لیست محصولات است. آنها امکانی برای افزایش فروش شما را دارند. یک نمایشگاه مجازی را تصور کنید که مشتریان شما می‌توانند تنها با یک کلیک به آن دسترسی داشته باشند و آنها را به سمت خرید آگاهانه راهنمایی کند.

کاتالوگ‌های دیجیتال محصولات خوش ساخت مانند جادو عمل می‌کنند.

نمونه‌هایی از کاتالوگ‌های دیجیتالی فوق العاده

کاتالوگ‌های خرده‌فروشی

به دنیای کاتالوگ‌های خرده‌فروشی سنتی یا آنلاین قدم بگذارید – گنجینه‌ای کاربردی که مشتریان را جذب می‌کند. شما محصولاتی را خواهید یافت که با دقت انتخاب شده به گونه‌ای ارائه شده‌اند که مستقیماً با بازار هدف شما تعامل برقرار می‌کنند.

کاتالوگ موجودی

ابزاری برای مدیران انبار و فروشگاه. موجودی ارزشمند محصولات خود را با یک فلیپ بوک موجودی حرفه‌ای پیگیری کنید. با استفاده از این ابزار، می‌توانید همواره سازماندهی شده باشید. عملیات را ساده کنید و کارایی را افزایش دهید.

بازار آنلاین

دسترسی به انبوهی از اطلاعات به با یک کلیک. ویژگی‌های محصول، توضیحات دقیق، ابعاد دقیق، قیمت، وزن، در دسترس بودن، تنوع رنگ و نظرات مشتریان را ببینید.

کاتالوگ‌های دیجیتال در تجارت الکترونیک

شاهد قدرت تحول نشریه دیجیتال محصولات در تجارت الکترونیک باشید. با این کاتالوگ‌های جذاب که محصولات شما را تبلیغ می‌کنند، برای مخاطبان خود الهام بخش و جذاب باشید. با استفاده از عکس‌های باکیفیت، ویدیوهای جذاب، تصاویر سه‌بعدی مسحور کننده و سایر عناصر تعاملی، یک تجربه خرید فراموش‌نشدنی ایجاد کنید.

شاید مایل به خواندن مقاله “مزایای کاتالوگ و نشریه دیجیتال” نیز باشید.

مزایای کاتالوگ دیجیتال محصولات

بیایید برای درک امکانات بی‌شماری که یک فلیپ بوک دیجیتال محصولات  ارائه می‌کند، به مزایای آن بپردازیم.

۱. به روز رسانی های آنی

بر خلاف نسخه‌های کاغذی که ایستا هستند و به آهستگی تغییر می‌کنند، فلیپ‌ بوک‌های دیجیتال به شما امکان می‌دهند سازگاری داشته باشید. شما می توانید محصولات و محتوا را به راحتی اضافه و حذف کنید.

زیبایی فلیپ‌ بوک دیجیتال محصولات در چابکی آن‌ست.

هنگامی که یک محصول به فروش می‌رسد، به جای اینکه مشتریان خود را ناامید کنید، آن را از نسخه دیجیتال حذف کنید تا زمانی که آن را در انبار داشته باشید. این مانند گفتگویی با مشتریان در مورد آنچه در دسترس قرار‌دارد است. این امکان با حذف شکایات و سوء تفاهم ها، روابط مشتری را تقویت و اعتماد ایجاد می‌کند.

۲. ناوبری بدون زحمت

نشریه دیجیتال خود را به عنوان فروشنده ۲۴ ساعته خود در نظر بگیرید. و قدرت این فروشنده؟ ارائه دقیقا همان چیزی که مشتریان می خواهند.

آنها همچنین می توانند فهرستی از مطالب سازمان یافته را مرور کنند و تجربه خرید دلپذیری داشته باشند. ورق زدن دست و پا گیر یک نسخه کاغذی با این پیمایش یکپارچه قابل مقایسه نیست.

یک نشریه آنلاین، جستجوی مشتری برای محصول را ساده می‌کند، به خصوص اگر طیف وسیعی از محصولات داشته باشید.

۳. محتوای چند رسانه ای جذاب

هنگامی که بسیاری از عناصر رسانه‌ای را در کاتالوگ خود ادغام می‌کنید، می توانید روایت دیگری از برند خود ارائه دهید. این دلیل دیگری است که چرا فلیپ‌ بوک‌های دیجیتال بهتر از کاغذی هستند.

نسخه‌های کاغذی شما را به چند عکس و توضیح مختصر محدود می‌کند. اما، کاتالوگ‌های دیجیتال این محدودیت ها را ندارند.

می‌توانید عکس‌های با کیفیت بالا، ویدیوهای جذاب، گرافیک تعاملی و توضیحات جامع، فرم و لینک اضافه کنید، می‌توانید داستان‌های واضحی از محصول ایجاد کنید.

لازم نیست نگران محدودیت های چاپ یا محدودیت اندازه باشید.

۴. افزایش فروش

یک نشریه دیجیتال محصولات می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند: به شما امکان می‌دهد محصولات خود را با توضیحات جذاب و تصاویری خیره کننده با یک کلیک به نمایش بگذارید.

کاتالوگ‌های کاغذی به مشتریان نیاز دارند تا جزئیات محصول را به خاطر بسپارند و فرآیند خرید خسته کننده را طی کنند. تجربه خرید یکپارچه و کاربر‌پسند برای افزایش نرخ تبدیل و افزایش فروش در تجارت الکترونیک کلیدی است.

۵. فرصت‌های بازاریابی فوق العاده

با کمک فلیپ بوک دیجیتال خود می‌توانید دید و دسترسی را افزایش دهید.

زیرا نشریه محصولات آنلاین به رسانه‌های فیزیکی محدود نمی‌شود. می‌توانید آنها را از طریق وب سایت، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و کمپین های بازاریابی ایمیلی به اشتراک بگذارید.

مشتریان به احتمال زیاد زمانی که محصولات شما راحت و در دسترس هستند با آنها درگیر می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید ترافیک بیشتری جذب کنید، نقشه راه بازاریابی دیجیتال خود را بر اساس نشریه محصولات خود برنامه ریزی کنید.

6. حضور Omnichannel

فلیپ‌ بوک محصولات آنلاین به شما این قدرت را می دهد تا تنها یک کلیک با مشتریان بالقوه خود فاصله داشته باشید. تا زمانی که آنلاین هستند، می‌توانید فروش خود را با دسترسی به هر کسی، در هر مکان، افزایش دهید.

کاتالوگ آنلاین شما بی حد و حصر، نامحدود و آماده کشف توسط هر کسی است.

۷. مقرون به صرفه بودن

نشریه محصولات آنلاین دارای مزایای اقتصادی عمیقی است. به غیر از هزینه راه اندازی اولیه، نگهداری فلیپ بوک دیجیتال فقط به میزبانی وب سایت نیاز دارد.

با یک نسخه کاغذی، هزینه‌های چاپ، ریسک تولید بیش از حد و هزینه‌های حمل و نقل بر دوش شماست. با استفاده از نشریه دیجیتال، می‌توانید هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. همچنین بودجه خود صرف دیجیتال مارکتینگ یا تولید محتوای با کیفیت کنید.

با سرمایه گذاری در حوزه دیجیتال در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. روی ابزاری جدید سرمایه گذاری کنید و سود نهایی خود را افزایش دهید.

8. موثر در پایداری محیط زیست

جذابیت روش‌های بدون کاغذ نشانه‌ای از آگاهی نسبت مسائل محیط زیست است. اینجا جایی است که صفحات دیجیتال محصولات خوش می‌درخشد. با چاپ تعداد کمتر در زمان و هزینه خود . پایداری محیط زیست کمک کنید.

نشریه آنلاین تعهد شما را به دوستی با محیط زیست نشان می دهد. شما می توانید هر چند بار که دوست دارید دفترچه آنلاین محصولات خود را اصلاح، بازنگری و بازآفرینی کنید. یک تجارت مسئولانه.

این یک گام مثبت به سمت یک سیاره سبزتر است.

آیا از قدرت کاتالوگ  دیجیتال محصولات استفاده می کنید؟

انقلاب دیجیتال نه تنها برای شما، بلکه برای مشتریانتان نیز مزایای فراوانی به همراه دارد. چه به دنبال مقرون به صرفه بودن، پایداری زیست محیطی باشید یا به مشتریان خود اجازه دهید محصولات شما را از هر کجا و در هر زمان جستجو کنند وقت دیجیتالی شدن فرا رسیده است.

به جای یک فهرست، کاتالوگ شما به یک پلتفرم پویا تبدیل می شود که متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد. مدیریت ساده، جهت یابی آسان، و زمانی که می خواهید ایده بزرگ بعدی خود را راه اندازی کنید، آماده است.

آیا آماده‌اید تا از قدرت کاتالوگ‌های آنلاین برای تجارت الکترونیک استفاده کنید؟

به لنوس سری بزنید و خیلی سریع اولین کاتالوگ دیجیتال محصولات خود را بسازید.

جدیدترین مطالب

محبوب‌ترین‌ها

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید