سوالات متداول

سوالات متداول

جواب تمامی سوالات خود را در اینجا پیدا کنید

۱. لنوس چه سایتی است؟

لنوس یک نرم‌افزار آنلاین برای ایجاد و انتشار کاتالوگ و نشریات دیجیتال است. شما می‌توانید فایل PDF کاتالوگ و نشریات خود را در لنوس بارگذاری کرده و پس از شخصی سازی کردن لینک آنها را از طریق شبکه‌های اجتماعی، پیامک، ایمیل، وب‌سایت، تبلیغات آنلاین و کمپین‌های بازاریابی خود منتشر کنید.

۲. لنوس چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

با ایجاد کاتالوگ و نشریه دیجیتال شما یک امکان متفاوت با قابلیت‌های فراوان در کنار نسخه‌های چاپی آنها خواهید داشت، به گونه‌ای که شاید نیازی به نسخه کاغذی آنها نداشته باشید. شما لینک کاتالوگ دیجیتالی خود را می‌توانید در گستره‌ای وسیع و بدون محدودیت منتشر کنید، از طریق ابزار آنالیز لنوس میزان بازدید و بازخورد مخاطبان را ببینید، امکان تماس مستقیم، مراجعه به شبکه‌های اجتماعی، وب سایت و ارسال پیام را برای مخاطبانتان فراهم کنید. همچنین هر زمان که لازم بود محتوای خود را به‌روز کنید بدون اینکه لینک مشاهده تغییر کند. با تهیه پلن مناسب کسب و کارتان محدودیتی برای قرار‌دادن تعداد و حجم فایل‌های شما وجود ندارد و همه آنها در صفحه پروفایل اختصاصی که می‌توانید با دامنه انتخابی ایجاد کنید قابل مشاهده خواهند بود. همچنین در صورتی که نیاز به امکاناتی فراتر از آنچه در پلن‌های لنوس ارائه شده دارید، در صورت امکان  توسط تیم پروداکت و فنی برای شما فراهم خواهد شد. این امکانات و بیشتر به شما شرایط ارتقا و مدیریت تعامل با مشتریانتان را می‌دهد.

۳. آیا استفاده از خدمات لنوس هزینه دارد؟

در گام اول شما می‌توانید پس ایجاد حساب کاربری وارد ادیتور شوید و اولین کاتالوگ خود را دیجیتالی کنید و نتیجه را مشاهده کنید. پس از آن برای استفاده از امکانات لنوس جهت انتشار کاتالوگ خود می‌توانید براساس نیاز کسب و کار، تعداد کاتالوگ، نشریه و محتوای خود یکی از پلن‌ها را تهیه کنید.

۴. کاتالوگ دیجیتالی چه کاربردی دارد؟

کاتالوگ دیجیتال به ظاهر نسخه دیجیتال کاتالوگ‌های کاغذی است، اما در واقع یک ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی با خدمات کاربردی متعدد است که امکان انتشار تمامی محتوای یک کسب و کار اعم از متن، عکس، تصاویر گرافیکی، ویدئو، پادکست و … را در راستای معرفی محصولات خدمات و کسب و کارها دا قالب کاتالوگ دیجیتال در اختیار قرار می‌دهد. کاتالوگ دیجیتالی باعث می‌شود مشتریان شما با صرف زمانی کمتر و در محیطی گیرا و جذاب محصولات و خدمات کسب و کارها را مشاهده نمایند.

۵. چه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی می‌توانند از لنوس استفاده کنند؟

همه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای معرفی محصولات و خدمات خود و همچنین انتشار دفترچه‌های آموزشی، راهنما، خدمات پس از فروش، پروپوزال، گزارش عملکرد، نشریات داخلی و … می‌توانند از خدمات متعدد پلتفرم لنوس استفاده کنند.

۶. کدام کسب و کارها می‌توانند از لنوس استفاده کنند؟

با هر کسب و کاری که دارید و با هر میزان از حضور در بازار می‌توانید محصولات یا خدمات خود را از طریق کاتالوگ‌های دیجیتال لنوس بهتر و بیشتر منتشر کنید و از مزایای متعدد این مدیای به‌روز و قابل ردیابی در راستای رشد کسب و کار خود استفاده نمایید.

۷. کاتالوگ و نشریه دیجیتال چه کمکی به بیزینس من می‌کند؟

استفاده از کاتالوگ دیجیتال علاوه بر اینکه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ می‌شود، ابزاری متفاوت و کاربری برای معرفی محصولات و خدمات در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد که امکان انتشار نامحدود با خدماتی متعدد را فراهم می‌کند. همچنین باعث می‌شود کاتالوگ و بروشور‌ها تبدیل به ابزاری تعاملی با مشتریان و مخاطبان شود.

۸. در کمپین‌های بازاریابی چگونه از کاتالوگ دیجیتال استفاده کنیم؟

شما می‌توانید لینک کاتالوگ دیجیتالی خود را به عنوان لندینگ یا صفحه فرود در ایمیل مارکتینگ یا اس‌ام‌اس مارکتینگ قرار دهید تا مشتریان و مخاطبان کسب و کار شما با یک کلیک کاتالوگ دیجیتالی‌تان را مشاهده کنند. همچنین می‌توانید، کاتالوگ دیجیتالی خود را در صفحه لندینگ تعبیه یا Embed کنید. وجود کاتالوگ دیجیتالی تعاملی در این صفحه مدت زمان صرف شده کاربران را صفحه و تعامل آنها را با محتوای شما بیشتر خواهد کرد. استفاده از محتوای جذاب کاتالوگ دیجیتالی شما را گیراتر و تاثیرگذارتر خواهد کرد.

۹. کاتالوگ دیجیتال چه کمکی به بازاریابی می‌کند؟

کاتالوگ‌های دیجیتال فراتر از برگه‌های کاغذی حاوی تصاویر و مشخصات محصولات یا خدمات هستند. کاتالوگ دیجیتال حاوی تمامی محتوای مورد نیاز در یک پرزنت کامل هستند. عکس‌ها، متن، ویدئوها، فایل‌های صوتی و هر آنچه بازاریاب‌ها یا مدیران فروش در جلسات حضوری یا آنلاین پرزنت نیاز دارند در یک کاتالوگ دیجیتال تجمیع شده و این امر بر مشتریان و کارفرمایان تاثیر بیشتری می‌گذارد و ضمن آن باعث صرفه جویی در زمان نیز می‌شود.

۱۰. آیا با لنوس می‌توان کتاب دیجیتالی ایجاد و منتشر کرد؟

در لنوس امکان ساخت و انتشار کتاب‌های دیجیتال نیز فراهم است. شما می‌توانید فایل PDF کتاب‌های انتشارتی خود را بازگذاری نموده و اقدام به شخصی سازی و اضافه کردن سایر محتوا و لینک‌ها کنید. همچنین می‌توانید آرشیو کاملی از کتاب‌ها را در دسته‌بندی‌هایی با عناوین مشخص ایجاد کنید. در صورتی که کتاب‌های خود را به صورت چاپی منتشر می‌کنید٬ می‌توانید بخشی از کتاب‌های خود را به عنوان نمونه به صورت دیجیتالی منتشر نمایید تا مخاطبان ترغیب به خرید شوند.

۱۱. چه مجلاتی می‌توانند از طریق لنوس به صورت دیجیتالی منتشر شوند؟

تمامی مجلات عمومی، پژوهشی، دانشگاهی، داخلی سازمانی و … امکان ایجاد و انتشار از طریق لنوس را دارند. کافی است یک اکانت در لنوس ایجاد و پلن مناسب را تهیه نماید. پس از آن اقدام به بازگذاری فایل PDF نشریات، شخصی‌سازی و اضافه نمودن سایر محتواها و لینک‌ها نماید. در صورتی که تمایل به انتشار با دامین اختصاصی در راستای برندینگ‌تان را دارید با پشتیبانی لنوس تماس بگیرید.

۱۲. آیا با لنوس فقط می‌توانم کاتالوگ و بروشور بسازیم و منتشر کنم؟

به هیچ وجه، شما می‌توانید انواع نشریه، پروپوزال، گزارش عملکرد، رزومه، نمونه‌کار طراحی و …، کتاب، سالنامه و هر نوع محتوای دیگری را که در حال حاضر با فرمت PDF نگهداری و یا منتشر می‌کنید را با لنوس دیجیتالی نمایید.

۱۳. آیا لنوس از محتواهای بارگذاری شده استفاده می‌کند؟

لنوس ضمن احترام به حقوق مولفان و ناشران، ضمن اینکه هیچ استفاده اختصاصی از محتوای بارگزاری شده نخواهد کرد، به رعایت اصول محرمانگی و قوانین حقوقی کپی‌رایت پای‌بند خواهد بود.

۱۴. چگونه می‌توانم در لنوس کاتالوگ یا نشریه بارگذاری کنم؟

کافی است یک اکانت ایجاد کنید. برای این کار روی دکمه ورود/ ثبت نام یا رایگان شروع کنید کلیک کرده و در صفحه ورود شماره تماس خود را وارد نمایید. بلافاصله پیامکی دریافت خواهید کرد، کد دریافتی را در صفحه‌ای که باز شده وارد نمایید٬ اکانت شما ایجاد شده، پس از آن می‌توانید اولین کاتالوگ یا نشریه خود را بسازید.

۱۵. چطوری می‌توانم کاتالوگ و نشریه‌ دیجیتالی که در لنوس ایجاد کردم رو منتشر کنم؟

بعد از بارگذار فایل PDF، درج اطلاعات تماس، توضیحات و شخصی سازی لینک مشاهده کاتالوگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید این لینک را از طریق ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و تبلیغات آنلاین منتشر کنید. مشتریان و مخاطبان با کلیک روی لینک خیلی سریع به کاتالوگ شما دسترسی پیدا می‌کنند.

۱۶. آیا لنوس طراحی کاتالوگ هم انجام می‌دهد؟

بله تیم طراحی لنوس آماده دریافت سفارش‌های شما جهت طراحی انواع کاتالوگ، بروشور، پروپزال طراحی مجدد کاتالوگ‌های قدیمی و … است.

۱۷. یا لنوس تولید محتوا هم انجام می‌دهد؟

لنوس برای کاتالوگ و نشریاتی که سفارش طراحی آنها را دریافت می‌کند امکان تامین محتوای (شامل محتوای متنی و عکاسی) نیز دارد.

۱۸. چه تعداد کاتالوگ و نشریه می‌تونم بارگذاری کنم؟

تعداد کاتالوگ‌ها بستگی به پلن انتخابی دارد. تعداد کاتالوگ‌های قابل بارگذاری بین ۱ تا ۲۵ عدد است. برای مشاهده دقیق تعداد کاتالوگ‌ها در هر پلن به صفحه پلن‌ها مراجعه کنید.

۱۹. حجم کاتالوگ و نشریه‌ها برای بارگذاری باید چقدر باشند؟

با تهیه هر کدام از پلن‌ها فضایی بین ۵۰ تا ۵۰۰ مگاه بایت در اختیار خواهید داشت و بر اساس آن می‌توانید حجم فایل‌های خود را مدیریت کنید.

۲۰. آیا می‌توانم پلن خریداری شده را ارتقا بدم؟

بله امکان ارتقاء پلن با پرداخت مابه‌تفاوت هزینه وجود دارد.

۲۱. آیا می‌تونم بعد از خرید، پلن پاینن‌تر را انتخاب کنم؟

خیر بعد از خرید پلن امکان ت پلن پایین‌تر امکان پذیر نیست.

۲۲. آیا می‌توانم سفارش طراحی و تولید محتوا را نیز در سایت ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش طراحی و تولید محتوا لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما از میزان و نوع محتوا یا محصولات نیازمند طراحی شما مطلع شوند و اطلاعات لازم را از شما اخذ نمایند و در صورت نیاز زمان جلسه آنلاین یا حضور را با شما هماهنگ نمایند.

۲۳. آیا پلن‌های لنوس دارای تخفیف هستند؟

لنوس در دوره‌های زمانی مختلف و متعددی پلن‌ها را با تخفیف ارائه می‌دهد. همچنین در زمان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در صورت همکاری برگزار کنندگان نمایشگاه‌ها، پلن‌ها با تخفیف ویژه به شرکت کنندگان ارائه می‌شود. کاربرانی که اقدام به تمدید سالانه پلن خود می‌نمایند نیز کد تخفیف دریافت می‌کنند.

۲۴. آیا لنوس پشتیبانی هم دارد؟

بله لنوس پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد، شما در هر ساعت از شبانه‌روز در مراحل ساخت و انتشار کاتالوگ مشکلی داشتید می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

۲۵. آیا می‌توان کاتالوگ‌هایی بیشتر از تعداد تعیین شده در پلن‌ها ایجاد کرد؟

بله، در صورت نیاز به خدماتی بیشتر از آنچه در پلن‌ها اشاره شده می‌توانید با لنوس تماس بگیرید تا خدمات مورد نظر به صورت اختصاصی برای حساب کاربری شما ارائه شود.

۲۶. هزینه پلن سفارشی چقدر است؟

پلن سفارشی بر اساس میزان وتعداد خدمات مورد نیاز و اختصاصی شما قیمت‌گذاری شود. خدمات لنوس به صورت paas, saas و API نیز قابل ارائه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با لنوس تماس بگیرید.

۲۷. کدام یک از پلن‌های لنوس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است؟

پلن‌های اختصاصی لنوس امکانات و خدمات ویژه‌ای در راستای انتشار نامحدود محتوا، آپدیت نامحدود، انتشار با دامنه اختصاصی، ارائه خدمات SaaS، PasS، API و … ارائه می‌شوند که با توجه به حجم بالای محتوای سازمان‌ها و ضرورت استفاده از امکانات ویژه برای مدیریت بهتر محتوا در راستای برند سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، پلن‌های مناسب‌تری هستند.

۲۸. چه تعداد مجله و کتاب می‌توان در لنوس منتشر کرد؟

تعداد کاتالوگ‌های دیجیتالی که امکان ساخت و انتشار آنها را در لنوس دارید بر اساس پلن انتخابی خواهد بود و شما امکان ساخت و انتشار ۲ تا بی نهایت کاتالوگ دیجیتالی را خواهید داشت. با توجه به تعداد بالای نشریات و کتب تولید از سوی ناشران و ضرورت استفاده از سایر محتواها و بهره‌بردای از امکانات اختصاصی مانند درج لینک، ویدئو و … پلن مناسب ناشران و صاحبان نشریات پلن اختصاصی لنوس است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی لنوس تماس بگیرید.

پاسخ‌های مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنید؟ با ما تماس بگیرید

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید