درباره ما

داستان ما

داستان شکل گیری یک تیم پایدار

در دنیای امروز انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایل‌های PDF، دیگر نمی‌تواند مخاطب را جذب کند، تلاش‌های بازاریابی و فروش را تقویت کرده و یا اجازه گزارش و تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را بدهد.
فلیپ بوک‌های (صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق) ایجاد شده توسط پلتفورم لنوس، تمام این کارها را خیلی بیشتر و بهتر انجام می دهد. PDFها اگر تبدیل به صفحات دیجیتالی قابل تورق شوند کل ماجرا رنگ دیگری به خود می‌گیرد و ابزاری مفید و کاربردی‌تر در راستای ارائه و نمایش گیرا، بازاریابی و فروش فراهم خواهد شد.
پلتفرم لنوس همین کار را می‌کند، به PDF جان می‌دهد. در واقع پلتفرم لنوس، یک نرم افزار خلاقانه و پیشرفته برای انتشار دیجیتالی انواع محتوا است که طی سال ها تحقیق با پشتکار تیم متخصص و خلاق ما توسعه یافته است. ما نوآوری و خلاقیت متخصصین مان را روی توسعه نرم‌افزار انتشار الکترونیکی خود متمرکز کردیم تا برای تمامی کاربران در هر حرفه یا کسب و کاری مفید و موثر باشد. علاوه بر این، ما راهکارهای ویژه ای را برای ساخت فلیپ بوک‌های (صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق) در حوزه‌های مختلف از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتوای آموزشی ارائه می‌دهیم.
ما با بسیاری از کسب و کارها، مدیران دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی‌ها، مدیران شبکه‌های اجتماعی و ناشران از حوزه‌های مختلف، ارتباط نزدیک و همکاری دوجانبه برقرار کرده‌ایم تا به‌عنوان یک مجموعه پیشرو در توسعه نرم‌افزار انتشار دیجیتال، همواره با به روز ترین فناوری در صنعت فلیپ بوک‌ها و نشر دیجیتال همراه باشیم. پلتفرم لنوس توسط شرکت‌ها و کسب و کارها برای ایجاد محصولات بازاریابی کم‌هزینه و جذاب استفاده می‌شوند که کسب‌وکار آنها را با مخاطبان بیشتری ارتقا می‌دهد.
تیم لنوس در کنار شما خواهد بود تا با انتشار کاربردی و قابل پیگیری محتوا‌هایتان لذت ایجاد ارتباط و تعاملی نوین با مخاطبان و مشتریانتان را تجربه کنید.

ارزش‌های ما

تفاوت ما، در باز تعریف کیفیت بر اساس اهداف شماست تا موثرتری ایجاد کنند.

نوآوری و تخصص در طراحی

نوآوری و تخصص از ویژگی‌های بارز پلتفرم لنوس است. ما با تکیه بر تخصص و خلاقیت، پلتفرمی کاملاً سازگار و مناسب برای انتشار هر نوع محتوای تعاملی را طراحی کردیم که در هر مرورگر مدرنی بی عیب و نقص کار می‌کند.

خدمات پشتیبانی آنلاین

ما خدمات پشتیبانی آنلاین و به روزرسانی مداوم نرم افزار را در دستور کار خود قرار داده ایم تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی نیازهای شما باشیم. متخصصین ما از طریق راه های ارتباطی، آماده رفع مشکلات احتمالی شما هستند

عملکرد بدون خطا

ما تمرکز خود را روی طراحی پلتفرم انتشار محتوای دیجیتال و تعاملی قرار دادیم که عاری از هر گونه بدافزار یا ویروس باشد تا عملکردی بدون خطا و امن را تضمین کند. در پلتفرم ما، به فضای ابری نامحدود اما مطمئن دسترسی خواهید داشت.

حفظ حریم خصوصی

ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائلیم و از داده های خصوصی و شخصی شما با رمزگذاری کامل و روش های پیشرفته برای جلوگیری از افشای اطلاعات یا انتشار غیرمجاز کتاب های الکترونیکی محافظت می کنیم.

چشم اندازهای ما

تفاوت ما، در باز تعریف کیفیت بر اساس اهداف شماست تا موثرتری ایجاد کنند.

نوآور و خلاق باشیم

ما به دنبال یافتن راهکارهای خلاقانه‌ای هستیم که فراتر از راه حل های بدیهی است. ما چالش‌های جدیدی را پیش روی خود می بینیم که باید تمام توان و خلاقیت مان را برای حل کردن آنها به کار ببندیم.

پر شور و مشتاق باشیم

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم و شور و اشتیاق مان را در جهت توسعه هر چه بهتر نرم افزار انتشار دیجیتال با ویژگی های فوق العاده و کاربردی از دست نمی دهیم. ما مشتاقیم تا شما را با نوآوری های پلتفرم خود شگفت زده کنیم.

رشد و توسعه را متوقف نکنیم

ما باور داریم که همواره فرصت‌هایی برای رشد و پیشرفت وجود دارد. ما یکدیگر را تشویق می‌کنیم تا فناوری‌های جدید امروزی را تجربه کرده و همچنین امکان استفاده از آن را برای کاربران خود فراهم کنیم.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید