راهکارها

راهکار تحول دیجیتال لنوس مناسب چه کسانی است؟

همسو با فعالیت خود از راهکارهای لنوس استفاده کنید

سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ

نرم‌افزار آنلاین لنوس با کاربری آسان به شما امکان می دهد کاتالوگ‌های دیجیتال خیره کننده‌ای ایجاد کنید که دارای فیلم‌ها، تصاویر، پادکست‌ها و موارد دیگر هستند تا ابزاری قدرتمند برای نمایش محصولات و خدمات خود به مخاطبان بیشتر در اختیار داشته باشید. چه یک شرکت بزرگ، یک سازمان غیرانتفاعی یا دولتی باشید، کاتالوگ‌های دیجیتال لنوس کمک می‌کنند، به مشتریان جدید دست پیدا کنید، فروش را افزایش دهید و برند خود را ارتقا دهید.

کسب و کارها

امکانات متعدد نرم‌افزار آنلاین لنوس شرایط ساخت کاتالوگ دیجیتالی قابل تنظیم برای هر کسب و کار را فراهم می‌کند. با لنوس می‌توان ویدیوها، عکس‌ها، تصاویر گرافیکی، پادکست و هر آنچه برای معرفی محصولات یا خدمات نیاز هست را یکجا، در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال و تنها با یک لینک منتشر کرد.

بازاریابی

کاتالوگ‌های دیجیتال، روش جدیدی در بازاریابی به حساب می‌آیند و همسو با نیازهای در حال تغییر کسب و کارها و مشتریان هستند. صفحه نمایش پلتفرم لنوس برای نشان دادن درست و دقیق انواع محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌ شده‌ است و این امر مشاهده محصولات یا خدمات شما و در نتیجه خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. این موضوع را در بازار امروز که مشتریان بیشتری از گوشی‌های هوشمند برای خرید استفاده می‌کنند، نمی‌توان نادیده گرفت.

فروش

امکانات متعدد پلتفر آنلاین لنوس شرایط ساخت کاتالوگ دیجیتالی قابل تنظیم برای فروش در هر کسب و کار را فراهم می‌کند. با لنوس می‌توان ویدیوها، عکس‌ها، تصاویر گرافیکی، پادکست و هر آنچه برای معرفی محصولات یا خدمات نیاز هست را یکجا، در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال و یا فهرست قیمت کالا و خدمات را تنها با یک لینک منتشر کرد.

نمایشگاه ها

کاتالوگ‌های دیجیتال، روش جدیدی در  ارایه محتوای نمایشگاهی به حساب می‌آیند و همسو با نیازهای در حال تغییر کسب و کارها و مشتریان هستند.  جمع آوری آسان اطلاعات لید و مراجعان و دریافت آمار بازدیدکنندگان و ارایه بارکد و QR کد به جای چاپ مقرون به صرفه و سریع است . صفحه نمایش پلتفرم لنوس برای نشان دادن درست و دقیق انواع محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌ شده‌ است و این امر مشاهده محصولات یا خدمات شما و در نتیجه خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. این موضوع را در بازار امروز که مشتریان بیشتری از گوشی‌های هوشمند برای خرید استفاده می‌کنند، نمی‌توان نادیده گرفت.

انتشارات و مجلات

فایل PDF نشریه، کتاب و مجله‌هایتان را بارگذاری کنید و به آنها ویدیو، تصاویر، موسیقی، پادکست و لینک‌های کاربردی اضافه کنید و انواع محتوای تخصصی و جذاب را در قالب نشریه دیجیتال به صورتی حرفه ای، تعاملی، مدرن و کاربردی در سطح وسیع‌تری به‌صورت آنلاین منتشر کنید. این امکانات تعداد خوانندگان و مخاطبان شما را افزایش می‌دهد و به جذب آگهی‌های بیشتر کمک می‌کند.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید