راهکارها

راهکار تحول دیجیتال لنوس مناسب چه کسانی است؟

همسو با فعالیت خود از راهکارهای لنوس استفاده کنید

سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ

پلتفرم آنلاین لنوس با کاربری آسان به شما امکان می‌دهد کاتالوگ‌های دیجیتال خیره‌کننده‌ای ایجاد کنید که دارای فیلم، تصویر، پادکست و موارد دیگر هستند تا ابزاری قدرتمند برای نمایش محصولات و خدمات خود به مخاطبان بیشتر در اختیار داشته باشید. فارغ از اینکه شرکتی بزرگ هستید، یا سازمانی غیرانتفاعی یا دولتی، با این راهکار تحول دیجیتال لنوس می‌توانید کاتالوگ‌های دیجیتالی در اختیار داشته باشید تا بدین‌وسیله به مشتریان جدید دست پیدا کنید، فروش را افزایش دهید و برند خود را ارتقا دهید.

building company image
white purple organization icon

کسب‌و‌کارها

امکانات متعدد پلتفرم آنلاین لنوس شرایط ساخت یک بروشور دیجیتالی قابل تنظیم برای هر کسب‌و ‌کار را فراهم می‌کند. با لنوس می‌توان انواع ویدیو

، عکس‌ها، تصاویر گرافیکی، پادکست و هر آنچه برای معرفی محصولات یا خدمات نیاز هست را یکجا، در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال و تنها با یک لینک منتشر کرد.

working image 3
white purple Business icon

بازاریابی

کاتالوگ‌های دیجیتال، روش جدیدی در بازاریابی به حساب می‌آیند و همسو با نیازهای در حال تغییر کسب و کارها و مشتریان هستند. صفحه نمایش پلتفرم لنوس برای نشان دادن درست و دقیق انواع محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌ شده‌ است و این امر مشاهده محصولات یا خدمات شما و در نتیجه خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. این موضوع را در بازار امروز که مشتریان بیشتری از گوشی‌های هوشمند برای خرید استفاده می‌کنند، نمی‌توان نادیده گرفت.

marketing image 3
white purple bullhorn icon

فروش

امکانات متعدد پلتفر آنلاین لنوس شرایط ساخت کاتالوگ دیجیتالی قابل تنظیم برای فروش در هر کسب و کار را فراهم می‌کند. با لنوس می‌توان ویدیوها، عکس‌ها، تصاویر گرافیکی، پادکست و هر آنچه برای معرفی محصولات یا خدمات نیاز هست را یکجا، در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال و یا فهرست قیمت کالا و خدمات را تنها با یک لینک منتشر کرد.

working image 3
white purple Business icon

نمایشگاه‌ها

کاتالوگ‌های دیجیتال، روش جدیدی در  ارایه محتوای نمایشگاهی به حساب می‌آیند و همسو با نیازهای در حال تغییر کسب و کارها و مشتریان هستند.  جمع آوری آسان اطلاعات لید و مراجعان و دریافت آمار بازدیدکنندگان و ارایه بارکد و QR کد به جای چاپ مقرون به صرفه و سریع است . صفحه نمایش پلتفرم لنوس برای نشان دادن درست و دقیق انواع محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌ شده‌ است و این امر مشاهده محصولات یا خدمات شما و در نتیجه خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. این موضوع را در بازار امروز که مشتریان بیشتری از گوشی‌های هوشمند برای خرید استفاده می‌کنند، نمی‌توان نادیده گرفت.

iran plast exhibition Image
white purple bullhorn icon

انتشارات و مجلات

فایل PDF نشریه، کتاب و مجله‌هایتان را بارگذاری کنید و به آنها ویدیو، تصاویر، موسیقی، پادکست و لینک‌های کاربردی اضافه کنید و انواع محتوای تخصصی و جذاب را در قالب نشریه دیجیتال به صورتی حرفه ای، تعاملی، مدرن و کاربردی در سطح وسیع‌تری به‌صورت آنلاین منتشر کنید. این امکانات تعداد خوانندگان و مخاطبان شما را افزایش می‌دهد و به جذب آگهی‌های بیشتر کمک می‌کند.

working image 3
white purple Magazine icon

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید