نقشه راه

ارزش‌ها، دیدگاه، ماموریت، استراتژی و نقشه راه لنوس چیست؟

مسیر توسعه و پیشرفت لنوس

در دنیای امروز انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایل‌های PDF، دیگر نمی‌تواند مخاطب را جذب کند، تلاش‌های بازاریابی و فروش را تقویت کرده و یا اجازه گزارش و تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را بدهد.
فلیپ بوک‌های (صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق) ایجاد شده توسط پلتفورم لنوس، تمام این کارها را خیلی بیشتر و بهتر انجام می دهد. PDFها اگر تبدیل به صفحات دیجیتالی قابل تورق شوند کل ماجرا رنگ دیگری به خود می‌گیرد و ابزاری مفید و کاربردی‌تر در راستای ارائه و نمایش گیرا، بازاریابی و فروش فراهم خواهد شد.
پلتفرم لنوس همین کار را می‌کند، به PDF جان می‌دهد. در واقع پلتفرم لنوس، یک نرم افزار خلاقانه و پیشرفته برای انتشار دیجیتالی انواع محتوا است که طی سال ها تحقیق با پشتکار تیم متخصص و خلاق ما توسعه یافته است. ما نوآوری و خلاقیت متخصصین مان را روی توسعه نرم‌افزار انتشار الکترونیکی خود متمرکز کردیم تا برای تمامی کاربران در هر حرفه یا کسب و کاری مفید و موثر باشد. علاوه بر این، ما راهکارهای ویژه ای را برای ساخت فلیپ بوک‌های (صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق) در حوزه‌های مختلف از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتوای آموزشی ارائه می‌دهیم.
ما با بسیاری از کسب و کارها، مدیران دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی‌ها، مدیران شبکه‌های اجتماعی و ناشران از حوزه‌های مختلف، ارتباط نزدیک و همکاری دوجانبه برقرار کرده‌ایم تا به‌عنوان یک مجموعه پیشرو در توسعه نرم‌افزار انتشار دیجیتال، همواره با به روز ترین فناوری در صنعت فلیپ بوک‌ها و نشر دیجیتال همراه باشیم. پلتفرم لنوس توسط شرکت‌ها و کسب و کارها برای ایجاد محصولات بازاریابی کم‌هزینه و جذاب استفاده می‌شوند که کسب‌وکار آنها را با مخاطبان بیشتری ارتقا می‌دهد.
تیم لنوس در کنار شما خواهد بود تا با انتشار کاربردی و قابل پیگیری محتوا‌هایتان لذت ایجاد ارتباط و تعاملی نوین با مخاطبان و مشتریانتان را تجربه کنید.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید