مسوولیت اجتماعی

مسوولیت اجتماعی لنوس چیست ؟

حمایت از محیط زیست و حفظ و کاشت درخت در دامنه  زاگرس

لنوس در راستای انجام مسوولیت اجتماعی و نیل به اهداف و ارزش های خود اقدام به مشارکت با موسسه های فعال در زمینه حفظ محیط زیست و کاشتن درخت در دامنه زاگرس نموده است . 

همچنین لنوس برای ترویج و مشارکت در انجام مسوولیت اجتماعی با عضویت هر مشتری جدید در شبکه مشتریان لنوس یک نهال در زاگرس به نام همان عضو جدید اضافه می نماید.

ارزش‌های ما

تفاوت ما، در باز تعریف کیفیت بر اساس اهداف شماست تا موثرتری ایجاد کنند.

نوآوری و تخصص در طراحی

نوآوری و تخصص از ویژگی‌های بارز پلتفرم لنوس است. ما با تکیه بر تخصص و خلاقیت، پلتفرمی کاملاً سازگار و مناسب برای انتشار هر نوع محتوای تعاملی را طراحی کردیم که در هر مرورگر مدرنی بی عیب و نقص کار می‌کند.

خدمات پشتیبانی آنلاین

ما خدمات پشتیبانی آنلاین و به روزرسانی مداوم نرم افزار را در دستور کار خود قرار داده ایم تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی نیازهای شما باشیم. متخصصین ما از طریق راه های ارتباطی، آماده رفع مشکلات احتمالی شما هستند

عملکرد بدون خطا

ما تمرکز خود را روی طراحی پلتفرم انتشار محتوای دیجیتال و تعاملی قرار دادیم که عاری از هر گونه بدافزار یا ویروس باشد تا عملکردی بدون خطا و امن را تضمین کند. در پلتفرم ما، به فضای ابری نامحدود اما مطمئن دسترسی خواهید داشت.

حفظ حریم خصوصی

ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائلیم و از داده های خصوصی و شخصی شما با رمزگذاری کامل و روش های پیشرفته برای جلوگیری از افشای اطلاعات یا انتشار غیرمجاز کتاب های الکترونیکی محافظت می کنیم.

چشم اندازهای ما

تفاوت ما، در باز تعریف کیفیت بر اساس اهداف شماست تا موثرتری ایجاد کنند.

نوآور و خلاق باشیم

ما به دنبال یافتن راهکارهای خلاقانه‌ای هستیم که فراتر از راه حل های بدیهی است. ما چالش‌های جدیدی را پیش روی خود می بینیم که باید تمام توان و خلاقیت مان را برای حل کردن آنها به کار ببندیم.

پر شور و مشتاق باشیم

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم و شور و اشتیاق مان را در جهت توسعه هر چه بهتر نرم افزار انتشار دیجیتال با ویژگی های فوق العاده و کاربردی از دست نمی دهیم. ما مشتاقیم تا شما را با نوآوری های پلتفرم خود شگفت زده کنیم.

رشد و توسعه را متوقف نکنیم

ما باور داریم که همواره فرصت‌هایی برای رشد و پیشرفت وجود دارد. ما یکدیگر را تشویق می‌کنیم تا فناوری‌های جدید امروزی را تجربه کرده و همچنین امکان استفاده از آن را برای کاربران خود فراهم کنیم.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس اولین کاتالوگ خود را بسازید

با ما تماس بگیرید