سیاست ها و قوانین

سیاست ها و قوانین پلتفرم لنوس

با پیروی از قوانین ما، امنیت و اعتماد خود را ایجاد کنید

در دنیای امروز انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایلهای PDF، دیگر نمی تواند مخاطب را جذب کند، تلاشهای بازاریابی و فروش را تقویت کرده و یا اجاز گزارش و تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را بدهد.

فلیپ بوک های ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) ایجاد شده توسط پلتفورم لنوس، تمام این کارها را خیلی بیشتر و بهتر انجام می دهد. PDFها اگر تبدیل به صفحات دیجیتالی قابل تورق شوند کل ماجرا رنگ دیگری به خود می‌گیرد و ابزاری مفید و کاربردی‌تر در راستای ارائه و نمایش گیرا، بازاریابی و فروش فراهم خواهد شد.

پلتفرم لنوس همین کار را می‌کند، به PDF جان می‌دهد. در واقع پلتفرم لنوس، یک نرم افزار خلاقانه و پیشرفته برای انتشار دیجیتالی انواع محتوا است که طی سال ها تحقیق با پشتکار تیم متخصص و خلاق ما توسعه یافته است. ما نوآوری و خلاقیت متخصصین مان را روی توسعه نرم‌افزار انتشار الکترونیکی خود متمرکز کردیم تا برای تمامی کاربران در هر حرفه یا کسب و کاری مفید و موثر باشد. علاوه بر این، ما راهکارهای ویژه ای را برای ساخت فلیپ بوک های ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) در حوزه های مختلف از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتوای آموزشی ارائه می دهیم.

ما با بسیاری از کسب و کارها، مدیران دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی ها، مدیران شبکه های اجتماعی و ناشران از حوزه های مختلف، ارتباط نزدیک و همکاری دوجانبه برقرار کرده‌ایم تا به‌عنوان یک مجموعه پیشرو در توسعه نرم‌افزار انتشار دیجیتال، همواره با به روز ترین فناوری در صنعت فلیپ بوک‌ها و نشر دیجیتال همراه باشیم. پلتفرم لنوس توسط شرکت‌ها و کسب و کارها برای ایجاد محصولات بازاریابی کم‌هزینه و جذاب استفاده می‌شوند که کسب‌وکار آنها را با مخاطبان بیشتری ارتقا می‌دهد.
تیم لنوس در کنار شما خواهد بود تا با انتشار کاربردی و قابل پیگیری محتوا‌هایتان لذت ایجاد ارتباط و تعاملی نوین با مخاطبان و مشتریانتان را تجربه کنید.

همچنین می توانید از مجموعه قوانین و سیاست های لنوس در طراحی و انتشار و حفاظت از حقوق کاربران با مراجعه به پیوند های زیر اطلاع یابید.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید