سیاست ها و قوانین

سیاست ها و قوانین پلتفرم لنوس

با پیروی از قوانین ما، امنیت و اعتماد خود را ایجاد کنید

در دنیای امروز انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایلهای PDF، دیگر نمی تواند مخاطب را جذب کند، تلاشهای بازاریابی و فروش را تقویت کرده و یا اجاز گزارش و تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را بدهد.

فلیپ بوک های ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) ایجاد شده توسط پلتفورم لنوس، تمام این کارها را خیلی بیشتر و بهتر انجام می دهد. PDFها اگر تبدیل به صفحات دیجیتالی قابل تورق شوند کل ماجرا رنگ دیگری به خود می‌گیرد و ابزاری مفید و کاربردی‌تر در راستای ارائه و نمایش گیرا، بازاریابی و فروش فراهم خواهد شد.

پلتفرم لنوس همین کار را می‌کند، به PDF جان می‌دهد. در واقع پلتفرم لنوس، یک نرم افزار خلاقانه و پیشرفته برای انتشار دیجیتالی انواع محتوا است که طی سال ها تحقیق با پشتکار تیم متخصص و خلاق ما توسعه یافته است. ما نوآوری و خلاقیت متخصصین مان را روی توسعه نرم‌افزار انتشار الکترونیکی خود متمرکز کردیم تا برای تمامی کاربران در هر حرفه یا کسب و کاری مفید و موثر باشد. علاوه بر این، ما راهکارهای ویژه ای را برای ساخت فلیپ بوک های ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) در حوزه های مختلف از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتوای آموزشی ارائه می دهیم.

ما با بسیاری از کسب و کارها، مدیران دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی ها، مدیران شبکه های اجتماعی و ناشران از حوزه های مختلف، ارتباط نزدیک و همکاری دوجانبه برقرار کرده‌ایم تا به‌عنوان یک مجموعه پیشرو در توسعه نرم‌افزار انتشار دیجیتال، همواره با به روز ترین فناوری در صنعت فلیپ بوک‌ها و نشر دیجیتال همراه باشیم. پلتفرم لنوس توسط شرکت‌ها و کسب و کارها برای ایجاد محصولات بازاریابی کم‌هزینه و جذاب استفاده می‌شوند که کسب‌وکار آنها را با مخاطبان بیشتری ارتقا می‌دهد.
تیم لنوس در کنار شما خواهد بود تا با انتشار کاربردی و قابل پیگیری محتوا‌هایتان لذت ایجاد ارتباط و تعاملی نوین با مخاطبان و مشتریانتان را تجربه کنید.

همچنین می توانید از مجموعه قوانین و سیاست های لنوس در طراحی و انتشار و حفاظت از حقوق کاربران با مراجعه به پیوند های زیر اطلاع یابید.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید