راهکارها

لنوس، کلید مدیریت کارآمد محتوای سازمان‌های بزرگ

راهکارهای لنوس برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ

ابزار نهایی مدیریت محتوا برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ

پلتفرم لنوس با کاربری آسان به شما امکان می‌دهد کاتالوگ‌های دیجیتال خیره کننده‌ای ایجاد کنید که دارای انواع محتوا شامل متن‌، فیلم‌، تصاویر، پادکست‌ و موارد دیگر هستند تا ابزاری قدرتمند برای نمایش محصولات و خدمات خود به مخاطبان بیشتری در اختیار داشته باشید. به علاوه، گزارش‌های آنی ما بینش‌های ارزشمندی درباره رفتار، انتخاب‌ها و اولویت‌های مشتریان ارائه می‌دهد، و به شما این امکان را می‌دهد که استراتژی‌ بازاریابی و فروش خود را برای بیشترین تأثیرگذاری مدیریت کنید. چه یک شرکت بزرگ، یک سازمان غیرانتفاعی یا دولتی باشید، کاتالوگ‌های دیجیتال لنوس کمک می‌کنند، به مشتریان جدید دست پیدا کنید، فروش را افزایش دهید و برند خود را ارتقا دهید.

building company image
لنوس یک ابزار کاربردی برای سازمان ها

چرا سازمان‌های بزرگ از لنوس استفاده می‌کنند؟

امکانات لنوس ابزاری کاربردی برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ

برون سپاری به صرفه

فرایند ساخت و انتشار انواع کاتالوگ دیجیتال، نشریه الکترونیک و … بدون صرف هزینه‌های زیاد و اختصاص نیروی انسانی با یک پلتفرم آنلاین.

همه محتواها در یک پروفایل

دسته‌بندی تمامی محتوای سازمان بر اساس نوع، موضوع، زمان و … جهت مشاهده سریع مشتریان و مخاطبان با امکانات تعاملی متعدد.

امکان API

قابلیت API Integration با سامانه سازمان‌ها و کسب و کارهای بزرگ از جمله CRM، باشگاه مشتریان و وب سایت

انتشار با برند سازمانی

امکان ایجاد پروفایل اختصاصی و شخصی ‌سازی بر اساس برند سازمان و انتشار با دامین اختصاصی با قابلیت ارائه خدمات SaaS

خدمات PaaS

ارائه سرویس به صورت پلتفرم. نصب پلتفرم روی سرورهای سازمان، در راستای برند سازمانی، بهره‌برداری، مدیریت و جذب ترافیک

کاهش هزینه‌ها

بدون نیاز به چاپ هزاران نسخه کاتالوگ و نشریه، حتی در صورت آپدیت محتوا و فراهم شدن امکان انتشار نشریات و کاتالوگ‌های دیجیتالی بیشتر.

پروفایل اختصاصی پلتفرم تولید و نشر محتوای دیجیتال لنوس
پروفایل اختصاصی لنوس

ابزاری برای تجزیه و تحلیل آنی و دسترسی سریعتر به محتوا

سازمان‌ها و کسب و کارهای بزرگ با توجه به حجم بالای تولیدات و خدماتشان محتوای زیادی در انواع مختلف تولید می‌کنند که در قالب کاتالوگ، نشریه، دفترچه‌های راهنما، آموزشی و خدمات پس از فروش، پروپوزال، گزارش عملکرد و … منتشر می‌شوند. استفاده از نسخه دیجیتالی این موارد ضمن صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و هزینه‌های چاپ، امکان مدیریت انتشار بر اساس آمار و آنالیز دریافتی از لنوس را فراهم می‌کند. مشتریان انبوه سازمان‌ها دسترسی سریعتری با محتوای مورد نیازشان را خواهند داشت.

راه حلی برای انتشار و مدیریت محتوا در مقیاس بزرگ

انتخاب هوشمندانه

استفاده از کاتالوگ‌های دیجیتال ضمن کمک به محیط زیست با صرفه‌جویی در مصرف کاعذ استفاده از کاغذ، باعث بهره‌وری بیشتری خواهند شد.

افزایش کارایی

کاتالوگ‌های دیجیتال به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا محتوای خود را سریعتر و به راحتی با مخاطبان گسترده تر به اشتراک بگذارند.

شناخت بیشتر مشتریان

کاتالوگ‌های دیجیتال بینش ارزشمندی در مورد رفتار و ترجیحات مشتری ارائه می‌دهند، که می‌تواند بازاریابی و استراتژی‌های فروش را آگاه کند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

با استفاده از کاتالوگ‌های دیجیتال‌، سازمان‌ها می‌توانند در هزینه‌های چاپ، حمل و نقل و انتشار به شکل سنتی پس انداز کنند.

leaf coin Price
مصرف کمتر کاغذ در پلتفرم لنوس
چه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی می‌توانند از لنوس استفاده کنند؟

همه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای معرفی محصولات و خدمات خود و همچنین انتشار دفترچه‌های آموزشی، راهنما، خدمات پس از فروش، پروپوزال، گزارش عملکرد، نشریات داخلی و … می‌توانند از خدمات متعدد پلتفرم لنوس استفاده کنند.

کدام یک از پلن‌های لنوس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است؟

پلن‌های اختصاصی لنوس امکانات و خدمات ویژه‌ای در راستای انتشار نامحدود محتوا، آپدیت نامحدود، انتشار با دامنه اختصاصی، ارائه خدمات SaaS، PasS، API و … ارائه می‌شوند که با توجه به حجم بالای محتوای سازمان‌ها و ضرورت استفاده از امکانات ویژه برای مدیریت بهتر محتوا در راستای برند سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، پلن‌های مناسب‌تری هستند.

آیا استفاده از خدمات لنوس هزینه دارد؟

تعداد کاتالوگ‌های دیجیتالی که امکان ساخت و انتشار آنها را در لنوس دارید بر اساس پلن انتخابی خواهد بود و شما امکان ساخت و انتشار ۲ تا بی نهایت کاتالوگ دیجیتالی را خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تعرفه‌های وب‌سایت مراجعه و یا با پشتیبانی لنوس تماس حاصل فرمایید.

چه تعداد کاتالوگ و نشریه می‌توان بارگذاری کرد؟

کاتالوگ دیجیتال به ظاهر نسخه دیجیتال کاتالوگ‌های کاغذی است، اما در واقع یک ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی با خدمات کاربردی متعدد است که امکان انتشار تمامی محتوای یک کسب و کار اعم از متن، عکس، تصاویر گرافیکی، ویدئو، پادکست و … را در راستای معرفی محصولات خدمات و کسب و کارها دا قالب كاتالوگ دیجیتال در اختیار قرار می‌دهد. کاتالوگ دیجیتالی باعث می‌شود مشتریان شما با صرف زمانی کمتر و در محیطی گیرا و جذاب محصولات و خدمات کسب و کارها را مشاهده نمایند.

لنوس چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

با ایجاد کاتالوگ و نشریه دیجیتال شما یک امکان متفاوت با قابلیت‌های فراوان در کنار نسخه‌های چاپی آنها خواهید داشت، به گونه‌ای که شاید نیازی به نسخه کاغذی آنها نداشته باشید. شما لینک کاتالوگ دیجیتالی خود را می‌توانید در گستره‌ای وسیع و بدون محدودیت منتشر کنید، از طریق ابزار آنالیز لنوس میزان بازدید و بازخورد مخاطبان را ببینید، امکان تماس مستقیم، مراجعه به شبکه‌های اجتماعی، وب سایت و ارسال پیام را برای مخاطبانتان فراهم کنید. همچنین هر زمان که لازم بود محتوای خود را به‌روز کنید بدون اینکه لینک مشاهده تغییر کند. با تهیه پلن مناسب کسب و کارتان محدودیتی برای قرار‌دادن تعداد و حجم فایل‌های شما وجود ندارد و همه آنها در صفحه پروفایل اختصاصی که می‌توانید با دامنه انتخابی ایجاد کنید قابل مشاهده خواهند بود. همچنین در صورتی که نیاز به امکاناتی فراتر از آنچه در پلن‌های لنوس ارائه شده دارید، در صورت امکان  توسط تیم پروداکت و فنی برای شما فراهم خواهد شد. این امکانات و بیشتر به شما شرایط ارتقا و مدیریت تعامل با مشتریانتان را می‌دهد.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید