راهکارها

کسب و کار خود را با لنوس رونق دهید

راهکارهای لنوس برای کسب و کارها

همه چی، با یک لینک

امکانات متعدد نرم‌افزار آنلاین لنوس شرایط ساخت کاتالوگ دیجیتالی قابل تنظیم برای هر کسب و کار را فراهم می‌کند. با لنوس می‌توان ویدیوها، عکس‌ها، تصاویر گرافیکی، پادکست و هر آنچه برای معرفی محصولات یا خدمات نیاز هست را یکجا، در قالب کاتالوگ‌های دیجیتال و تنها با یک لینک منتشر کرد.

گزارش‌های لحظه‌ای لنوس امكان ردیابی رفتار مشتریان و مخاطبان را فراهم می‌کند، تا کسب و کارها بر اساس آن استراتژی‌های بازاریابی‌ و افزایش فروش‌شان را ارتقا دهند.

working image 3

کاتالوگ دیجیتال چگونه به سودآوری بیشتر کمک می‌کند؟

کاتالوگ‌های دیجیتال لنوس ابزاری کاربردی برای هر نوع کسب کاری

صرفه جویی در هزینه‌های چاپ

ضمن صرف هزینه‌ بسیار پایین، امکان انتشار نامحدود از طریق یک لینک را خواهید داشت، بدون مصرف حتی یک برگ کاغذ.

کاتالوگ‌های شما در جیب مشتریان

مشتریان و مخاطبان، همواره از طریق موبایل‌های خود به کاتالوگ‌های دیجیتالی محصولات و خدمات کسب و کار شما دسترسی خواهند داشت.

جذب مشتریان بیشتر

امکانات متنوع لنوس کاتالوگ‌های دیجیتالی کسب و کار شما را تبدیل به یک ابزار گیرا و  تعاملی برای جذب مشتریان بیشتری می‌کند.

انتشار نامحدود

کاتالوگ دیجیتالی همانند نسخه چاپی محدودیت تیراژ  و  انتشار ندارد، با کمنرین هزینه آنها را نامحدود منتشر کنید.

در دسترس بودن راه‌های ارتباطی

کاتالوگ‌ دیجیتالی لنوس، راه‌های ارتباطی، لینک شبکه‌های اجتماعی، وب سایت و… کسب و کار شما را در دسترس مشتریان و مخاطبان قرار می‌دهد.

دریافت اطلاعات مشتریان

با قرار دادن درگاه جمع‌آوری اطلاعات در صفحه انتخابی کاتالوگ دیجیتال می‌توانید مشخصات و راه‌های ارتباطی بینندگان کاتالوگ را جذب کنید.

مشاهده‌ی لید در کاتالوگ الکترونیکی لنوس

راحت و سریع بسازید و منتشر کنید

ساخت کاتالوگ دیجیتالی در چند دقیقه

با نرم‌افزار آنلاین لنوس، فایل‌های PDF کاتالوگ‌های خود را سریع بارگذاری و سایر محتواها را به آن اضافه و بر اساس برند خود شخصی سازی کنید کنید.

به آسانی منتشر کنید

لینک کاتالوگ‌های دیجیتالی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام‌رسان‌ها ایمیل پیامک و کمپین‌های بازاریابی خود به‌صورت نامحدود منتشر کنید.

جذب لید و افزایش فروش

با جذب اطلاعات مشتریان بالقوه از طریق کاتالوگ‌های دیجیتال و ایجاد تعامل آنها را تبدیل به مشتریان دائمی و وفادار کنید.

مشاهده آمار و مدیریت محتوا

بر اساس آمار آنی لنوس و میزان استقبال مخاطبان از کاتالوگ‌های دیجیتالی محتوای بازاریابی خود را در راستای افزایش فروش مدیریت کنید.

با کاتالوگ دیجیتال فروش آنلاین را افزایش دهید

laptop glasses image 3
رشد فروش ماهانه 3
hand shaking 3
جذب مشتریان وفادار 3

با خلق ارزش برای مشتریان، آنها به کسب و کار شما وفادار خواهند ماند

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کاتالوگ‌های دیجیتال، امکان دستیابی به مشتریان بیشتر است. امروزه، افراد بیشتری به خرید آنلاین می‌پردازند و کاتالوگ‌های دیجیتال راهی مناسب برای مرور و خرید محصولات برای مشتریان فراهم می‌کنند.

به کمک کاتالوگ‌ دیجیتال می‌توانید مشتریان بالقوه و حتی مشتریان رقبای خود را نیز تحت تاثیر قرار دهید. دیگر نیاز نخواهد بود مشتریان و مخاطبان صفحات وب‌سایت، فروشگاه‌های متعدد آنلاین و پست‌های شبکه‌های اجتماعی را جستجو کنند. کاتالوگ دیجیتال احترام به زمان مشتریان شما و خلق ارزش برای‌ آنهاست.

کدام کسب و کارها می‌توانند از لنوس استفاده کنند؟

با هر کسب و کاری که دارید و با هر میزان از حضور در بازار می‌توانید محصولات یا خدمات خود را از طریق کاتالوگ‌های دیجیتال لنوس بهتر و بیشتر منتشر کنید و از مزایای متعدد این مدیای به‌روز و قابل ردیابی در راستای رشد کسب و کار خود استفاده نمایید.

آیا در لنوس فقط می‌توان کاتالوگ ساخت و منتشر کرد؟

لنوس تنها مختص کاتالوگ دیجیتال نیست. شما می‌توانید بروشور، گزارش عملکرد، پروپوزال، گزارش‌های دوره‌ای، نشریه داخلی سازمان، دفترچه‌های راهنمای، محصول یا خدمات، دفترچه خدمات پس از فروش، سالنامه و هر نوع محتوایی را در قالب فلیپ‌بوک‌های دیجیال ساخته و منتشر کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی لنوس تماس بگیرید.

آیا استفاده از خدمات لنوس هزینه دارد؟

جهت استفاده از خدمات کاربردی لنوس می‌توانید پلن مناسب با کسب و کار خود را انتخاب نموده و هر زمان نیاز شد آن را ارتقا دهید. هزینه تعرفه‌های لنوس سالانه و بسیار کمتر از هزنیه‌های چاپ است. شما می‌توانید هزینه پلن‌ها و خدمات قابل ارائه هر کدام را در صفحه تعرفه‌ها مشاهد نموده و در صورت نیاز به خدمات اختصاصی با پشتیبانی لنوس تماس حاصل فرمایید.

چه تعداد کاتالوگ و نشریه می‌توان بارگذاری کرد؟

تعداد کاتالوگ‌های دیجیتالی که امکان ساخت و انتشار آنها را در لنوس دارید بر اساس پلن انتخابی خواهد بود و شما امکان ساخت و انتشار ۲ تا بی نهایت کاتالوگ دیجیتالی را خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تعرفه‌های وب‌سایت مراجعه و یا با پشتیبانی لنوس تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ دیجیتالی چه کاربردی دارد؟

کاتالوگ دیجیتال به ظاهر نسخه دیجیتال کاتالوگ‌های کاغذی است، اما در واقع یک ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی با خدمات کاربردی متعدد است که امکان انتشار تمامی محتوای یک کسب و کار اعم از متن، عکس، تصاویر گرافیکی، ویدئو، پادکست و … را در راستای معرفی محصولات خدمات و کسب و کارها دا قالب كاتالوگ دیجیتال در اختیار قرار می‌دهد. کاتالوگ دیجیتالی باعث می‌شود مشتریان شما با صرف زمانی کمتر و در محیطی گیرا و جذاب محصولات و خدمات کسب و کارها را مشاهده نمایند.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید