راهکارها

کاتالوگ دیجیتال ابزاری به‌روز برای فروش

راهکارهای لنوس برای فروش

فروش تان را متحول کنید

کاتالوگ‌های دیجیتال، روش جدیدی در  فروش به حساب می‌آیند و همسو با نیازهای در حال تغییر کسب و کارها و مشتریان هستند. صفحه نمایش پلتفرم لنوس برای نشان دادن درست و دقیق انواع محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌ شده‌ است و این امر مشاهده محصولات یا خدمات شما و در نتیجه خرید را برای مشتریان آسان می‌کند. این موضوع را در بازار امروز که مشتریان بیشتری از گوشی‌های هوشمند برای خرید استفاده می‌کنند، نمی‌توان نادیده گرفت.

marketing image 3
نمایش کاتالوگ در گوشی های هوشمند 3

کاتالوگ دیجتال چگونه به افزایش فروش کمک می‌کند؟

امکانات لنوس ابزاری کاربردی در دست کارشناسان فروش و بازاریاب‌ها

کاتالوگ‌های کاربردی برای بازاریاب‌ها

لازم نیست بازاریاب‌ها کاتالوگ‌ کاغذی استفاده کنند، با نسخه دیجیتال در موبایل یا تبلت راحت‌تر محصولات و خدمات را  معرفی خواهند کرد.

افزایش ترافیک و بازدید

کاتالوگ‌ دیجیتال را در صفحه مقصد کمپین بازاریابی خود Embed کرده و به فرصت‌های ترافیکی تبدیل کنید، بدون اینکه طراحی وب سایت تغییر کند.

مدیریت هزینه‌ها

صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ و انتشار سریع و نامحدود با استفاده از امکانات کاتالوگ‌ دیجیتال در کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ.

ارتقاء استراتژی بازاریابی

ردیابی میزان پیشرفت استراتژی‌های بازاریابی با استفاده از آمارهای مربوط به بازدید محتوای تعاملی در دوره‌های زمانی مختلف با جزئیات کامل.

آپدیت کاربردی محتوا

با نرم‌افزار آنلاین لنوس محتوای  خود را بر اساس آمار های دریافتی از لنوس در راستای راتقای استراتژی بازاریابی آپدیت کنید.

تعامل بهتر با مشتریان

یک لینک شامل متن، ویدئو، موسیقی، پادکست و … . این ابزار بازاریابی در افزایش توجه و تعامل بهتر با مشتریان بسیار مؤثر است.

hand shaking 3
امکان جذب مشتریان جدید 3

مشتریان جدید جذب کنید

با توجه به اینکه محتواهای تعاملی ساخته شده توسط لنوس به صورت آنلاین میزبانی می‌شوند، می‌توانید به طور دقیق مشاهده کنید که کدام کاتالوگ‌ شما بازدید بیشتری داشته‌اند. استفاده از کاتالوگ‌های دیجیتال و تعاملی یکی از بهترین روش‌هایی است که به بازاریابان کمک می‌کند، مشتریان بالقوه را به خریداران واقعی تبدیل کرده و ترافیک جستجوی وب سایت یا هر فروشگاه آنلاینی را افزایش دهند.

هفت دلیل برای استفاده از لنوس در فروش

گزارشگیری از محتوای دیجیتال لنوس
report - گزارش پلتفرم لنوس
white man with beard standing
آنالیز کمپین 3

راه حل کم هزینه، برای فروش موثر

امکان ساخت کاتالوگ‌های بیشتر با هزینه کم

بدون نگرانی از هزینه‌های بالای چاپ،  برای هر دسته از محصولات و خدمات، یا هر کمپین خود کاتالوگ‌ دیجیتالی اختصاصی بسازید.

انتشار سریع و آسان

لینک کاتالوگ‌های دیجیتالی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام‌رسان‌ها ایمیل پیامک و کمپین‌های بازاریابی خود به‌صورت نامحدود منتشر کنید.

جذب لید و افزایش فروش

با آنالیز آمار آنی لنوس و میزان استقبال مخاطبان از کاتالوگ‌های دیجیتال محتوای بازاریابی خود را در راستای افزایش فروش مدیریت کنید.

آنالیز آمار بازدید و افزایش مشتریان

با آنالیز آمار آنی لنوس و میزان استقبال مخاطبان از کاتالوگ‌های دیجیتال محتوای بازاریابی خود را در راستای افزایش فروش مدیریت کنید.

در کمپین‌های بازاریابی چگونه از کاتالوگ دیجیتال استفاده کنیم؟

شما می‌توانید لینک کاتالوگ دیجیتالی خود را به عنوان لندینگ یا صفحه فرود در ایمیل مارکتینگ یا اس‌ام‌اس مارکتینگ قرار دهید تا مشتریان و مخاطبان کسب و کار شما با یک کلیک کاتالوگ دیجیتالی‌تان را مشاهده کنند. همچنین می‌توانید، کاتالوگ دیجیتالی خود را در صفحه لندینگ تعبیه یا Embed کنید. وجود کاتالوگ دیجیتالی تعاملی در این صفحه مدت زمان صرف شده کاربران را صفحه و تعامل آنها را با محتوای شما بیشتر خواهد کرد. استفاده از محتوای جذاب کاتالوگ دیجیتالی شما را گیراتر و تاثیرگذارتر خواهد کرد.

کاتالوگ دیجیتال چه کمکی به بازاریابی می‌کند؟

کاتالوگ‌های دیجیتال فراتر از برگه‌های کاغذی حاوی تصاویر و مشخصات محصولات یا خدمات هستند. کاتالوگ دیجیتال حاوی تمامی محتوای مورد نیاز در یک پرزنت کامل هستند. عکس‌ها، متن، ویدئوها، فایل‌های صوتی و هر آنچه بازاریاب‌ها یا مدیران فروش در جلسات حضوری یا آنلاین پرزنت نیاز دارند در یک کاتالوگ دیجیتال تجمیع شده و این امر بر مشتریان و کارفرمایان تاثیر بیشتری می‌گذارد و ضمن آن باعث صرفه جویی در زمان نیز می‌شود.

آیا استفاده از خدمات لنوس هزینه دارد؟

جهت استفاده از خدمات کاربردی لنوس می‌توانید پلن مناسب با کسب و کار خود را انتخاب نموده و هر زمان نیاز شد آن را ارتقا دهید. هزینه تعرفه‌های لنوس سالانه و بسیار کمتر از هزنیه‌های چاپ است. شما می‌توانید هزینه پلن‌ها و خدمات قابل ارائه هر کدام را در صفحه تعرفه‌ها مشاهد نموده و در صورت نیاز به خدمات اختصاصی با پشتیبانی لنوس تماس حاصل فرمایید.

چه تعداد کاتالوگ و نشریه می‌توان بارگذاری کرد؟

تعداد کاتالوگ‌های دیجیتالی که امکان ساخت و انتشار آنها را در لنوس دارید بر اساس پلن انتخابی خواهد بود و شما امکان ساخت و انتشار ۲ تا بی نهایت کاتالوگ دیجیتالی را خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تعرفه‌های وب‌سایت مراجعه و یا با پشتیبانی لنوس تماس حاصل فرمایید.

لنوس چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

کاتالوگ دیجیتال به ظاهر نسخه دیجیتال کاتالوگ‌های کاغذی است، اما در واقع یک ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی با خدمات کاربردی متعدد است که امکان انتشار تمامی محتوای یک کسب و کار اعم از متن، عکس، تصاویر گرافیکی، ویدئو، پادکست و … را در راستای معرفی محصولات خدمات و کسب و کارها دا قالب کاتالوگ دیجیتال در اختیار قرار می‌دهد. کاتالوگ دیجیتالی باعث می‌شود مشتریان شما با صرف زمانی کمتر و در محیطی گیرا و جذاب محصولات و خدمات کسب و کارها را مشاهده نمایند.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید