در دنیای امروز انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایلهای PDF، دیگر نمی تواند مخاطب را جذب کند، تلاشهای بازاریابی و فروش را تقویت کرده و یا اجازه گزارش و تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را بدهد.

فلیپ بوک های ساخته شده ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) توسط پلتفرم لنوس، دارای ویژگی‌های نوآورانه و تعاملی زیادی هستند: از جمله امکان افزودن پس زمینه و موسیقی، ایجاد پوستر تبلیغاتی به عنوان کاور، جلوه های صوتی برگردان صفحه، سایه های صفحه، پیوندهای شبکه های اجتماعی، بهینه سازی سئو، سفارشی سازی طراحی، تنظیمات حریم خصوصی، گزارش و تجزیه و تحلیل و موارد دیگر.

پلتفرم لنوس یک جایگزین حرفه ای و مناسب برای فایلهای PDF معمولی و هر اسنادی مبتنی بر کاغذ مانند گزارش ها، ارائه ها، مجلات، کاتالوگ‌ها، بروشورها، کتاب ها و موارد دیگر و تبدیل آن به فلیپ بوک های HTML5 ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) است، که ظاهری شبیه به یک نشریه واقعی دارد ولی با قابلیت صفحات دیجیتالی تعاملی. فلیپ بوک های دیجیتال دارای آن اثر ۳ بعدی صفحه گردانی هستند. این افکت دقیقاً شبیه دست ورق زدن کاتالوگ، بروشور، کتاب و یا مجله مورد علاقه شما است.

در مواردی مانند کاتالوگ و بروشور ایجاد فلیپ بوک ها در تجارت الکترونیک استفاده می شوند. این فلیپ بوک ها می توانند به راحتی از طریق یک پیوند ساده و قابل کلیک برای مشتریان احتمالی ارسال شوند، که بلافاصله بعد از ارسال باز شده (فلیپ بوک ها زمان بارگذاری یا دانلود ندارند). کاتالوگ و بروشورهای دیجیتالی ( فلیپ بوک ها ) که در همه دستگاه‌ها قابل دسترسی هستند، توسط شرکت‌ها و کسب و کارها برای ایجاد محصولات بازاریابی کم‌هزینه و جذاب استفاده می‌شوند که کسب‌وکار آنها را با مخاطبان بیشتری ارتقا می‌دهد.

فلیپ بوک های HTML5 ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) دقیقاً شبیه یک نشریه چاپ شده با صفحاتی است که می توان ورق زد و چرخاند البته بدون هزینه های گزاف چاپ

تیم لنوس امیدوار است شما در استفاده از این پلتفرم لذت ببرید.

حالا چگونه یک فلیپ بوک ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) بسازیم:

با فلیپ بوک های تعاملی لنوس، انواع محتواها از جمله کاتالوگ، بروشور، کتاب، مجله و انواع محتواهای آموزشی در قالب فایلهای PDF، که به آسانی به عنوان لینکهای مستقیم تحت دامین و یا ساب دامین به اشتراک گذاشته می شوند.

فایل‌های PDF، را آپلود کنید.

محتوای خود را سفارشی کنید، نام تجاری، لوگو و سایر عناصر تعاملی شرکت خود را از طریق امکاناتی که تیم لنوس در این پلتفرم   ایجاد کرده است اضافه کنید. و سپس در زمان کمتر از یک دقیقه منتظر دریافت لینک فلیپ بوک ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) به صورت حرفه ای باشید.

فلیپ بوک را سفارشی و به اشتراک بگذارید.

هنگامی که محتواهای قابل تورق شما با توجه به امکانات اختصاصی لنوس به حرفه ای ترین شکل به نظر می رسد، آن را با مشتریان به اشتراک بگذارید: یک پیوند مستقیم به آنها ایمیل، SMS، واتس آپ و … کنید یا آن را مستقیماً در وب سایت خود جاسازی و Embed کنید و آن را به بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار خود تبدیل کنید.

از PDF های ثابت فراتر رفته و در ادامه گزارش و تجزیه و تحلیل محتواهای خود و درک بهتر رفتار مشتریان آنها را در دنیای وب و کسب و کار دریافت کنید.

فلیپ بوک ها چگونه استفاده و به اشتراک گذاشته می شوند؟

از طریق یک لینک

فلیپ بوک خود را در انواع رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید یا از طریق یک پیوند مستقیم که می تواند فوراً در هر دستگاهی باز شود، آن را در یک ایمیل ارسال کنید. درباره پیوندهای قابل اشتراک گذاری اینجا بیشتر بخوانید.

تعبیه شده در یک وب سایت

به راحتی فلیپ بوک تعاملی خود را مستقیماً در وب سایت خود جاسازی و Embed کنید و به وب سایت خود ظاهری حرفه ای بدهید. اطلاعات بیشتر در مورد Embed را در اینجا بخوانید.

در یک کمپین بازاریابی ایمیلی یا ایمیلی

فلیپ بوک خود را مستقیماً با یک تصویر و پیوند زیبا در یک کمپین بازاریابی ایمیل یا ایمیل قرار دهید. درباره نحوه افزودن فلیپ بوک به ایمیل خود بیشتر بخوانید.

در امضای ایمیلی

فلیپ بوک خود را مستقیماً در امضای ایمیل خود قرار دهید تا مشتریان بتوانند هر زمان که ایمیلی از شما دریافت کردند، محتوا و انتشارات دیجیتال شما را مشاهده کنند. درباره نحوه افزودن فلیپ بوک به امضای ایمیل خود بیشتر بخوانید.

فلیپ بوک را تجزیه و تحلیل کنید

فلیپ بوک‌ها ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) از PDF های ثابت فراتر رفته و در ادامه گزارش و تجزیه و تحلیل محتواهای خود و درک بهتر رفتار مشتریان آنها را در دنیای وب و کسب و کار دریافت کنید.

نحوه عملکرد محتوای خود را ببینید: بازدیدهای صفحه، کلیک های خروجی، زمان صرف شده در محتوای خود را ردیابی کنید. مخاطبان خود را بهتر درک کنید تا بازاریابی و فروش خود را تقویت کنید. با فلیپ بوک های آنلاین از رقبای خود پیشی بگیرید. مهم نیست که چه محتوایی را با فلیپ بوکها ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) ایجاد می‌کنید، مشتریان و بازار هدف شما آن را دوست خواهند داشت و از کار کردن با آنها تجربه کاربری ب‌نظیری به دست می آورند.

شما می توانید فلیپ بوک ها خود را ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) در پلتفرم لنوس به راحتی و در کمترین زمان ممکن ایجاد کنید.

چه کسانی می توانند از فلیپ بوک ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) استفاده کند؟

هر شرکت، کسب و کار، شخص، انتشارات و یا هر کاربری که محتوایی در قالب انواع فایلهای PDF معمولی و هر اسنادی مبتنی بر کاغذ مانند گزارش ها، ارائه ها، مجلات، کاتالوگ‌ها، بروشورها، کتاب ها و موارد دیگر و می خواهد آنها را به فلیپ بوک های HTML5 ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق ) تبدیل کند، کاربر و مخاطب این پلتفرم است.

در اینجا چند نمونه از کاربران لنوس :

 •         یک شرکت قطعات خودرو با کاتالوگ قطعات خود
 •         یک شرکت با گزارش تجاری یا کارمند سالانه خود
 •         کتابچه راهنمای کارخانه هایی که محصولات زیادی دارند
 •         عکاسی که نمونه کارهای خود را به نمایش می گذارد
 •         یک شرکت قطعات خودرو با کاتالوگ قطعات خود
 •         یک کارواش با خدمات و بروشور قیمت آنها
 •         یک رستوران با منوی دیجیتال خود
 •         یک شرکت با گزارش تجاری یا کارمند سالانه خود
 •         یک عامل املاک بروشور املاک خود را به اشتراک می گذارد
 •         یک موسسه آموزشی با انواع محتواهای آموزشی خود
 •         یک هتل و یا آژانس گردشگری با بروشور فعالیت های خود
 •         یک سازمان غیرانتفاعی و یا NGO با جزوه اطلاعاتی خود
 •         و …
 • گزینه‌ها بی پایان هستند.

مزیت فلیپ بوک های لنوس ( صفحات دیجیتالی تعاملی قابل تورق )  بر فایلهای PDF

PDF فایلی است که در برابر ویرایش محافظت شده و قالب بندی شده است تا همیشه به شکلی که در ابتدا طراحی شده بود نمایش داده شود. PDF ها فقط دارای امکان پیمایش زمان بر به بالا و پایین در سند را می دهند. همچنین فهرست کردن آنها برای موتورهای جستجو مانند گوگل دشوار است.

اما فلیپ بوک های ایجاد شده در پلتفرم لنوس یک نشریه دیجیتالی است که فرمت آن را شبیه به یک نشریه واقعی با جلوه ای بصری حرفه ای و بهبود تجربه کاربری، سایه ای در وسط و حتی صدای ورق زدن صفحه می کند. و ایم امکان در همه دستگاه ها موجود است که باعث می شود کاربر در مقایسه با PDF بسیار راحت تر حرکت کند. علاوه بر این، پیوندهای داخلی به صفحات دیگر در flipbook را می توان برای تسهیل انتخاب صفحه مورد نظر و بهبود تجربه کاربر را نام برد. برای مشاهده امکانات لنوس می توانید اینجا را ببینید .

دلایل متعددی وجود دارد که چرا فلیپ بوک آنلاین بهتر از فایل PDF است.

اولاً، فلیپ‌بوک‌های آنلاین می‌توانند فوراً به صورت آنلاین مشاهده شوند، برخلاف PDF که کاربر را ملزم می‌کند تا سند را قبل از دیدن آن دانلود کند.

ثانیاً، فلیپ‌بوک‌های آنلاین مجموعه‌ای از آمار و تحلیل‌های روشنگر در مورد عملکرد دارند اما فایل‌های PDF این امکان را ندارند.

ثالثاً، اگر در فلیپ بوک آنلاین خود اشتباهی مرتکب شوید، می توانید به سادگی آن را ویرایش کرده و بلافاصله پیوند اصلی را که با فایل جدید به اشتراک گذاشته اید را به روز کنید. اما یک فایل PDF را، باید تغییرات را ایجاد کنید، PDF را ذخیره کنید، دوباره آن را در وب سایت آپلود کنید یا پیوست را دوباره ارسال کنید.

در آخر، فلیپ بوک های آنلاین این فرصت را به شما می دهند که بسیاری از ویژگی های تعاملی که در لیست امکانات لنوس هست را اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام ویژگی ها و امکانات مفید فلیپ بوک های پلتفرم لنوس، اینجا را کلیک کنید. ( لینک شود به صفحه امکانات )

چگونه یک فایل PDF را به فلیپ بوک لنوس تبدیل کنم؟

برای تبدیل فایل پی دی اف به فلیپ بوک دیجیتال با امکانات نرم افزار لنوس، این ۳ مرحله آسان را دنبال کنید:

۱- یک پنل کاربری رایگان ایجاد کنید.

۲- مطمئن شوید که فایل PDF شما دارای مشخصات آپلود در لنوس هم‌خوانی دارد.

۳- با کلیک بر روی “ایجاد” فایل PDF را آپلود کنید.

تبریک می‌گویم! شما آماده هستید تا فلیپ بوک خود را توسط لنوس سفارشی کنید و با جهان کسب و کار به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید