چرا باید محتوای منتشر شده خود را ردیابی و بررسی کنیم؟

magic menu 3

وقتی سندی را منتشر می‌کنید و یا آن را برای مشتریان خود می‌فرستید، ممکن است احساس کنید در حال پرتاب یک ماهواره هستید – توقع دارید در ارتفاع بالا پرواز کند و مأموریت خود را انجام دهد، اما کمی نگران هستید که مشکلی پیش بیاید. عدم اطمینان در اینجا بدترین اتفاق ممکن است.به همین دلیل است که نحوه عملکرد انتشارات خود را پیگیری می کنید.

با این کار دقیقاً متوجه می شوید که چه اتفاقی برای آنها می افتد. شما نه تنها می خواهید داده های اسناد خود را جمع آوری کنید، بلکه می خواهید از آن داده ها به بهترین شکل برای بهبود عملکرد کسب و کار خود استفاده کنید.

اجازه دهید با این موضوع واقع بینانه روبرو شویم، این روزها همه چیز مبتنی بر داده است و این معیارها یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری صحیح هستند.اینجاست که تجزیه و تحلیل پیشرفته در فلیپ بوک لنوس می تواند کمک بزرگی باشد: به شما امکان می دهد بازدیدهای صفحه، میانگین زمان صرف شده، لینک های دنبال شده و تعداد بازدیدکنندگان را ردیابی کنید.در این مقاله می‌خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه ردیابی اسناد و تجزیه و تحلیل عملکرد آنها می‌تواند به کارآمدتر کردن تلاش‌های بازاریابی و فروش شما کمک کند. ما در مورد اسناد فروش، آموزش و بازاریابی صحبت خواهیم کرد.

بیایید با هم به آنها نگاهی بیندازیم.

اسناد فروش

هنگامی که اسناد فروش را ایجاد می کنید و آنها را برای مشتریان خود ارسال می کنید، بیشتر علاقه مند به تجزیه و تحلیل این هستید که چه صفحاتی و چند بار مشاهده شده اند. همچنین می‌خواهید بدانید که مشتریانتان چه زمانی با محتوای شما در حال تعامل هستند تا بتوانید به‌موقع با آن‌ها تماس بگیرید تا به تشخیص زمانی که تنور داغ است، نان را بچسبانید. برای نشان دادن اینکه چگونه می توان این کار را انجام داد، تصور کنید که به عنوان مثال، برای یکی از مشتریان خود یک بروشور سفارشی حاوی تعداد زیادی مشخصات املاک و مستغلات، ارسال می کنید. این اطلاعات زمانی کاربردی تر خواهند بود که بدانید مشتری به چه بخش هایی از بروشور شما نگاه می کند و مشخصات کدام یک از خانه ها را نگاه می کند. با استفاده از این اطلاعات  می توانید پس از تجزیه و تحلیل آنچه مشتری برای مشاوره نیاز دارد  بلافاصله دست بکار شوید و با او تماس بگیرید. 

به دست آوردن بینش در مورد استفاده از محتوا به شما این امکان را می دهد که  فرآیندهای فروش و بازاریابی خود را بهینه کنید و در نهایت کسب و کار خود را توسعه دهید

ردیابی اسناد بازاریابی مثل خبرنامه، پیشنهادات ویژه یا کاتالوگ اطلاعات مفیدی به شما خواهد داد و می توانید اطلاعاتی در مورد صفحاتی که مشتریان شما بیشتر مشاهده می کنند جمع آوری کنید. افزودن فرم جذب سرنخ این اطلاعات را بیشتر می کند و می توانید تجزیه و تحلیل کنید که چه محصولات و خدماتی برای مخاطب هدف شما جالب تر هستند.

اسناد بازاریابی

چنین یافته هایی می تواند به شما کمک کند تا اسناد خود را بهبود بخشید و آنها را مفیدتر و قابل درک تر کنید.تجزیه و تحلیل عملکرد اسناد به شما در اتخاذ تصمیمات صحیح برای رشد کسب و کار کمک می کند.مهم نیست که کسب و کار شما بزرگ یا کوچک باشد، همیشه یک جریان در شرکت شما وجود دارد. بخش های فروش، بازاریابی و منابع انسانی همگی اسناد را ایجاد، منتشر و توزیع می کنند. بدون شک، آنها تلاش بسیاری خواهند کرد تا بتوانند بهترین کار را ارائه دهند.ردیابی و تجزیه و تحلیل اسناد ارزشمند یک امر ضروری است، زیرا به دست آوردن بینش در مورد استفاده از محتوا به شما این امکان را می دهد که  فرآیندهای فروش و بازاریابی خود را بهینه کنید و در نهایت کسب و کار خود را توسعه دهید. این به شما کمک می کند تا محتوای بهتری ایجاد کنید، تأثیر و اثربخشی آن را بهبود بخشید، مخاطب را درک کنید و با مشتریان خود در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنید.

اسناد منابع انسانی

وقتی یک راهنمای حقوق و مزایای کارمند یا یک سند آموزشی برای همکاران خود تهیه می کنید، ردیابی و تجزیه و تحلیل بهترین راه است برای دانستن اینکه آیا این اسناد مفید هستند یا خیر. بنابراین، هنگامی که سند خود را ارسال می کنید، می توانید اطلاعاتی در مورد نحوه تعامل هر خواننده با آن جمع آوری کنید. شما می‌توانید زمان و تعداد دفعاتی که سند شما مشاهده می‌شود، محتوایی که از نظر مشتری جذاب‌تراست  و همینطور محتوایی که افراد دیگر آن را مشاهده نمی‌کنند را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید. این نشان می دهد که آیا محتوای شما برای خوانندگان شما به اندازه کافی کامل و قابل درک است یا کمی پیچیده است.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید

با ما تماس بگیرید