لنوس ابزاری برای بازاریابی

موکاپ لپ تاپ 3

چرا لنوس می تواند برای شما به عنوان یک ابزار بازاریابی خوب عمل کند؟

اگر سری به لنوس زده باشید، حتما می‌دانید ما اولین و در حال حاضر تنها پلتفرم تبدیل فایل‌های PDF به HTML5 هستیم. به زبانی ساده‌تر تبدیل سریع کاتالوگ کاغذی به کاتالوگ دیجیتال. HTML5 از سال ۲۰۱۴، به تدریج جایگزین Flash شد. زمانی که متوجه شدیم انتشار محتوا در در قالب HTML5 چه مزایای وسیعی نسبت به انتشار PDF‌ها دارد، و چه کمک شایانی به کسب و کارها و انتشار دانش می‌کند ما نیز دست به‌ کار شدیم و این خدمات را در لنوس فراهم کردیم.

ماه‌ها سخت کار کردیم و زمان زیادی را صرف ایجاد پلتفرم کردیم. زیرا کیفیت بالای انتشار محتوا برای ما مهم ترین چیز است. ما می‌خواستیم که این محصول مانند فلش‌های قبلی عالی به نظر برسند و کار کنند. بنابراین امروز، ما در مورد HTML5 به عنوان یک فرمت صحبت می کنیم و سپس توضیح می دهیم که چرا می تواند برای شما به عنوان یک بازاریاب خوب باشد. بیایید با هم این موضوع را بررسی کنیم. 

مقدمه ای بر HTML5  به زبان ساده

HTML5 یک قالب آنلاین است که به طور خاص برای وب طراحی شده، که به شما امکان می دهد همه چیز را به صورت آنلاین انجام دهید، یعنی ایجاد محتوای چند‌رسانه ای، از جمله فیلم ها، صداها، جلوه‌های بصری ورق خوردن و… بدون استفاده از هیچ نرم افزار اضافی. 

مزایای استفاده از HTML۵‌ برای بازاریاب‌ها

مهمترین و قابل توجه‌ترین مزیتی که HTML5 می تواند به بازاریاب‌ها ارائه دهد پخش کننده‌های ویدیو و وب سایت‌هایی هستند که سریعتر کار می‌کنند و زیباتر به نظر می‌رسند. این همان چیزی است که مشتریان از محتوای بازاریابی انتظار دارند٬ سریع٬ کاربری آسان و ظاهری زیبا. اگر لود شدن یک وب‌سایت بیش از ۵ ثانیه طول بکشد، مشتریان ریزش می‌کنند.

HTML5‌ با بارگذاری سریع  و ارائه جذابتر محتوا به بازاریابان اجازه می‌دهد تا به اهداف خود دست یابند. بیایید اکنون با دقت بیشتری به مزایایی که HTML5 می تواند برای کار روزمره بازاریابان به ارمغان بیاورد، نگاه کنیم. تجربه تماشای عالی ابزارهایی که HTML5 ارائه می‌کند می‌تواند به شما کمک کند تا وب‌سایت‌های زیبا ایجاد کنید. ممکن است به همه گزینه‌ها نیاز نداشته باشید، اما HTML5 به محتوای شما اجازه می دهد عالی و حرفه‌ای به نظر برسد.

شما یک تجربه فوق‌العاده و محتوای با کیفیت بالا را به همه مرورگرها و دستگاه‌ها ارائه خواهید کرد بدون نیاز به کدنویسی قابل ارائه خواهد بود. ببینید این بروشور دیجیتال HTML5 چقدر زیبا و واضح است. فوراً چشم خوانندگان را به خود جلب می کند.

کراس پلتفرم

Cross-platform HTML5 با تمام مرورگرها و پلتفرم ها سازگار است. این بدان معناست که یک URL در هر مرورگری در لپ‌تاپ، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند باز می‌شود. نیازی به نگرانی در مورد اینکه محتوای شما چگونه به نظر می رسد وجود ندارد. بدون صرف هزینه یا دردسر اضافی روی هر یک از دستگاه‌های مشتریان شما باز می‌شود و بدون نقص کار می‌کند.

ویژگی‌های چند رسانه‌ای

HTML5 فایل‌های ویدیو و صدا را پشتیبانی می‌کند. این بدان معناست که شما و مشتریانتان مجبور نیستید پلاگین های دیگری مانند Apple QuickTime یا Adobe Flash را برای مشاهده محتوای تعاملی به صورت دستی نصب کنند. محتوای بازاریابی شما را می توان با عناصر قابل تنظیم مانند تنظیم حاشیه ها و تصاویر پس زمینه، به زیبایی طراحی کرد. این می تواند به شما کمک کند تا ایده های خلاقانه برای کمپین های چند رسانه ای را با سهولت و موفقیت بیشتر پیاده سازی کنید. 

ویژگی‌های سئو

HTML5 مزایای بیشتری از کار با موتورهای جستجوی ارگانیک با کمک تگ های پیشرفته جدید به شما می دهد. در واقع به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا محتوای وب سایت شما را پیدا و شناسایی کنند و در جستجو ها از آنها  به نفع شما استفاده کنند.

کش برنامه آفلاین

HTML5 یک گزینه کش برنامه آفلاین را ارائه می‌دهد که صفحه‌ای را که کاربر بازدید کرده است، حتی اگر کاربر به طور موقت آفلاین باشد می‌تواند صفحه را بارگیری کند. این نوع کش دارای چندین مزیت مانند مرور آفلاین است که به فایل‌ها اجازه می‌دهد تا با سرعت بیشتری بارگیری شوند و بار روی سرور را کاهش می‌دهد.

همین الان شروع کنید!

با ثبت نام در لنوس، اولین کاتالوگ دیجیتالی خود را بسازید